MAM ANOREXIU?

Príspevok v téme: MAM ANOREXIU?
patinka

Cafte.Meriam 163 cm a vazim 50 kil ale o to by neslo.Nie som vobec chuda,ale po kazdom jedle mavam hrozne vycitky,necitim sa dobre,casto nic nejem a vecer prepadam chladnicku,mam chut zvracat a napr.v sobotu som pila iba cintronovu vodu cely den.Je to anorexia,lebo neviem ci moze byt anorekticka tucna.......skor myslim,ze casom...no neviem....pomoc

romana

ahoj janka
Prosím ta mohla by si napísať ako sa ten liek volá? Ja mám problém už dlho a chodila som aj k pszchologičke a aj k psychiatričke. Predpisala mi nejaké antidepresívum a ešte Tia.. neviem presne ako sa to už volalo. Moc mi to však nepomohlo a ni celkovo som nebola spokojná s jej prístupom. Niečo hrozné!!!!!!!!!!! Ak môžeš prosím ta pomôž mi.

Ywetka

ahojte baby!!!ja som v poslednom case pretsla menej jest a ked som i daci zjedla tak som sla hned na wc to vyvratit koncom februara som mala 50kg a teraz uz mam takych 47.5 kg a mam vysku 167cm

dastza

ASI TAK OD LETA....A ANI NEVIEM PRECO SOM S TZM ZACALA LEBO JA SOM MALA TAK OKLO 50KG A VZSKA 167 ABO AK A TERAZ MAM TAK 45KG.....