Kolika u dojciat

Príspevok v téme: Kolika u dojciat
aura

Prosim vas poradte mi co zabera na detsku koliku. Mam mesacneho synceka a place mi kazdy vecer od osmej dopolnoci.Rektalna trubicka zaberie, pekne uvolni vetry aj stolicu, no maly neprestava krcovito plakat. Ked sa cely den od rana nevykaka, uz viem ze vecer bude zle. Syncek je plne dojceny. Aka je vasa skusenost?

petri

áno aj o teplých obkladoch som čítala ,že zaberajú,ale až po...a ešte existujú rozne geliky,ktorým sa masíruje bruško

petri

áno aj o teplých obkladoch som čítala ,že zaberajú,ale až po...a ešte existujú rozne geliky,ktorým sa masíruje bruško

petri

ja mám 3,5mes.chlapčeka a prvý mesiac sme mali rovnaký problém,od 22-1,30hod. sme mali pravidelné plačkanie,ak si dávaš pozor na stravu a neješ nič,čo nafukuje stravou to nie je,,,moja doktorka mi poradila probiotické kvapky BIOGaia /10eur/ a berieme ich asi od 7týždňa a koliky aj občasné grckanie sa upravilo,,,ale porad sa najskor s tvojou pediatričkou,lebo na príbal.letáku je písané použitie od ukončeného 3.mesiaca.ja som dávala najskor iba 2kvapky /odpor.je 5kvapiek denne/, a ešte sm si zvykli na pravidelný režim okolo 19hod.kúpeme a potom papáme a o 20,00je v postielke,čo sme predtým nerobili a myslím si,že aj toto zabralo. a hlavne mysli na to,že malinký bude každým dňom lepší a lepší, držím vám palce