BLOND vlasy

natalka261

keby v zivote zalezalo iba na farbe vlasov, tak neviem ako by to fungovalo, moja, zalezi od toho co mas v hlave nie na nej, a muzi ta budu vnimat takisto. Ti ktori su samozrejme inteligentni sa budu zaujimat o to co mas v hlave.Takze si nerob starosti s takymi malichernostami, zivot ta nauci na com zalezi a na com nie, mam pocit ze si este mladucka, takze ziadne starosti a bud pysna na to aka sama si.Pa :-)

tinka *

Ja som mala tiež blond vlasy a veľmi sa mi páčili, ale už to chcelo zmenu, tak teraz mám hnedé s bielym melírom. Ale myslím, že ešte príde čas a znovu sa vrátim k bloond.

agina

Nicol rozhodne by si z ciernych vlasov nemala robit blond, budes vyzerat groteskne a tvoje vlasy budu trpiet a konecny efekt? Ty nestastna....

agina

Jezismaria!!! Ja som tiez blond a som na to patricne hrda.Ak sa ti nepaci tvoja farba vlasov, skus len nejaky melir, napr hnedy s medenou.Perfektna kombinacia.

cmuk

Prosim ta, ze trapi, ja som tiez prava prirodzena blond a som na to pysna, ved kolke sa farbia a odfarbuju, len aby mali blond vlasy.

neratka

Boze, aka trapna tema...Tiez som blondina, obcas niekto povie nejaku blbu narazku, ale myslim si, ze mam dost rozumu na to, aby som ho vedela este lepsie odpalit....a z tych blbych 16 rocnych myslienok, ze blondinky su horsie, ako tie ostatne urcite vyrasties....

livka

ja som zasa rysava,ale momentalne ma strasne pochytila chut na zmenu a chcem si dat blond,len som zvedava ako to prijme okolie a dufam,ze sa nestretnem s reakciami typu ze som chuderka hlupucka blondinka