BLOND vlasy

mirka 23

Monica, pekne si to napísala. Ja mám svoju prírodnú farbu, vôbec si vlasy nefarbím, aj keď je pravda, že sa mi páči moja farba. Som blondína, ale nie úplne svetlá, v zime mám tmavšie vlasy. Som za zdravé vlasy, nech už majú akúkoľvek farbu. Dnes je už ťažké nájsť ženu, ktorá by si nefarbila vlasy.

monica gazpio

Baby, buďte rady, že ste blondíny. Ja by som tiež chcela byť, ale čo už. Mám strednohnedé vlasy a zmierila som sa s prirodzenou farbou vlasov. Blond vlasy majú takú výhodu, že viac sa lesknú a tak až nemastnejú ako hnedé. Vyhodila som peniaze za práškový zosvetľovač, len ma od neho strašne štípala hlava chytil mi takisto ako Palette, od ktorého ma neštípala a povedala som si koniec. Nikdy v živote už takú farbu nekúpim. Najlepšia cesta je zmieriť sa so svojou prirodzenou farbou vlasov a keď už farbiť tak jemne zosvetliť s Palette 320, ktorý sa zmyje po 24 umytiach. Súhlasím s 5kou, že vtipy o nich sú, pretože tmavé chcú byť tiež blondíny a pritiahnuť pozornosť chlapov.

vaneska

sorry ale myslim ze tu riesite dost nepodstatne veci!to si vyberate partnerov len podla farbe vlasov?!brunety su velmi pekne a aj blondiny ale zase nie kazda blondina je pekna u kazdeho chalan je to inac je to individualne a poznam chalanov ktorym sa pacia blondiny a za partenrku maju brunetu!!takze brunetky nemajte z toho komplexy ze nieste blond lebo mat krasne tmava vlasy je super!!:D

aneška

čože???????však blond vlasy to je cool je to úplne pekné podľa mna a ako vidím tak na chalanov to ide...mám 16 a teiž blond vlasy ..nemáš sa prečo trápiť

ginngi

july, nie som chalan, ale... blondinky su nejake super, co potom, ze mas blond, niic to..., je to pekne aj tak....,
takze sa s tym netraap, ja mam zas... tmave vlasy, take tmavohnede.., a veelmi by som chcela mat aspon svetle hnede, alee skusala som, aa niic z toho.. nikdy mi taka farba, aku by som chcela... nevyjde...

mirkaaa

5ka no to je jasne, ze za blondinou sa otocia viac a kto tvrdi, ze nie tak sledujte chlapov ked ide okolo pekna blondina co zrobia, a ked pojde okolo pekna bruneta, no jednoznacne sa pozru na blondinu...

5ka

...vtipy o blondinach su preto, lebo tmave zavidia...aj vedecke vyskumy ukazali, ze muzi radsej pomozu tej istej zene s blond vlasmi ako s tmavsimi...jednoducho su blondiny pritazlivejsie, viac sexi a basta!!!

dollish

ja mám tiež bolnd vlasy a tiež 16 rokov a som spokojná. Je jedno aké máš vlasy ak ich máš čisté, zdravé a lesklé. A blond vlasy pripomínajú chalanom anjelikov, a kto by dokázal povedať anjelikovi "nie" ?? Tak buď rada a využi to vo svoj prospech