BLOND vlasy

lala123

Ja som bola odmalicka blondinka a moja terajsia prirodzena farba vlasov je plava :) No nedavno som si dala cierny sampon a vyzera to skvele kazdy mi hovori ze mi to pristane a citim sa fajn... Rovnako ako som sa citila ked som bola blondinka resp. plavovlaska :)Mne sa ale nepaci ked si nejaka tmava baba prefarbi vlasy na uplne svetlunku blond a potom este ten odrast...a najhorsie je ked ma baba cierne tmave obocie a peroxidove vlasy...:/ To ja teda nemusim... Takze baby kazda z vas je pekna v inej farbe a kazdemu pristane nieco ine :) Bez ohladu na blondinky, rysavky, brunetky alebo ciernovlasky :)

janusqa

no ziadny balzam tam neni no tak zachvilu to pojdem s mamou nafarbit potom napisem ako to dopadlo ale sak ja mam doma balzam gliss kur :D diki

vlocka

Vlasy si potom osetri balzamom, myslim, ze teraz ho pridavaju vo vrecusku ku kazdej farbe. Co sa tyka frekvencie, u mna je to tak raz za mesiac az mesiac a pol. Ty sama usudis, kedy je cas znova prifarbit korienky. Od Palette je aj jeden zosvetlovaci sprej blond, ja som tym isty cas riesila korienky a nefarbila sa cela. Este dalsia rada, ked si potom budes prifarbovat len korienky, staci ti pol balenia, urcite to nerob plosne. :)

janusqa

no taky mvavsi spinavy blond tak dakujem teda a myslis ze ten sampon je setrnejsi ako obycajna farba ? a ako casto potom budem muset chodit ku kadernicke na farbenie ked mi to odrastie ?

vlocka

Ak mas spinavy blond, tak je to v pohode, oranzovej sa bat nemusis :)) Kludne si to nechaj tak dlho ako je v navode. Palettka su kvalitne, drzim palce:)

vlocka

Rovne ti urcite neostanu, kvalitu vlasov to nezmeni. Vravim, ze zalezi na tvojom terajsom odtieni vlasov. Ak ich mas tmave, na blond sa daj radsej u kadernicky.

janusqa

no tak skusim to dat mame nech mi ich nafarbi a to mi moze chytit aj na rysavo ???????????????a ked je na tej krabicke napisane ze trvácny tak to sa mi asi nevymyje ze ? a ked mam kucerave vlasy a nafarbim si ich nemoze sa stat ze mi nebodaj zoztanu rovne ???????????pls pomooc

vlocka

Janusqa, pokial ide o blond odtien, tie vacsinou zmyvatelne ani nebyvaju, lebo v sebe obsahuju peroxid, ktory z vlasov pigment vytaha a teda sa to zmyt uz neda. Je dolezite aj to, aky mas ty sama prirodny odtien. Ak je to dajme tomu plava, teda nie velmi tmava farba, myslim ze farbenie zvladnete v pohode doma, samozrejme mamina si musi dat zalezat a nanasat farbu rovnomerne a po naneseni aj rozcesat. Ak mas ale vlasy o dost tmavsie, to uz je trosku riziko na domace farbenie, aby ti to nechytilo do nejakeho oranzoveho odtiena nebodaj. To uz radsej prenechaj odbornikom.

janusqa

cawte ja som si vcera kupila palette color shampoo 320 zosvetlovac ale tam nie je napisane ze na 24 umyti ale ze trvácny tak teraz sa bojim ze ked si to dam ze sa mi to nezmyje za 24 umyti ale ze mi to zostane a zacne mi to odrastat a potom budem muset stale farbit vlasy mate s tym skusenosti zmyje sa ?? a este som sa chcela opytat ze ci mi to moze aj mama doma nafarbit alebo musim ist ku kadernicke ??prosim poradte mi :D