Nemam pocit hladu

arik

Elisa vysetrili mi zaludok \gastrofibroskopia\ a predpisali quamatel 20mg. pomahaju mi asi antihistaminika. moja dieta je bez mlieka bez sladkosti aj ovocie zeleninu len obmedzene a nemozem ani alkohol napr. pivo ma prehana aj v malom mnozstve

elisa_bone

Ahoj arik a bol/a si s tym niekde na vysetrenia a ake? Ja mam presne to iste ako ty tiez uz dva roky som necitila hlad. Ked jem tak to len pomenej a som z toho plna aj 5-6 hodin kedy nie som schopna zjest nic ine. Ked jem tak len preto, ze musim. Mne zistili, ze sa mi vracia zlc do zaludka, brala som na to uz mnoho liekov no nejako nezaberaju. Ale ked mi je tazko tak beriem Pancreolan (bezne kupis v lekarni bez predpisu)- to su traviace enzymy.
Skus mozno ti to pomoze, ale kazdy sme iny tak na kazdeho posobi nieco ine. Napis sem prosim ta tvoj denny jedalnicek nech si ho aspon mozeme porovnat. A ak chces tak mozes napisat aj tvoj vek a pohlavie :-)

jtjv

ja som na tom asi tak isto mozno keby som celi den nic nezjedla tak uz by som bola hladna mne sa staci raz do dna najest a vobec ne som hladna