Nemam pocit hladu

mišo

vďaka, ale neviem či B komplex v mojom stave pomôže. Ta strava, ktorrj aj tak malo zjem ostáva v žalúdku, udrží sa 3 až 5 dni a všetko ide von, momentálne už som na inf. ale stav pretrváva naordinovali mi tbl. helicid, peritol,kiniton ale tá ťažoba nestraveného jedla je až v hrtane, nemá miekto obdobné problémy alebo skúsenosť čo mu pomohlo, prosím len o dobré rady, vďaka

Alex876

Aj vitamíny B zvyšujú chuť do jedla, ja som jedla B-komplex a neskutočne som sa po tom rozožrala... :D skús

mišo

už pár mesiacov nemám pocit hladu, bol som na vyšetrenie gastro, dali mi inf. degan, tbl. kinito a nič nepomáha, jem malo aj napriek tomu, že nepociťujem hlad a koncom týždňa mám taký plný žalúdok, že zvraciam, lekár sa vyjadril, že je bezmocný ale si myslím, že ešte mal urobiť aj iné vyšetrenia, problém je v tom, že strácam na hmotnosti a to rapídne. Ako keby jedlo len prešlo cez telo a nič sa z neho nevstrebalo a preto doslovne chudnem až veľmi. Mal niekto prosím taký problém,stojím len o dobrú radu. vďaka

dontLikeThis

s tym pitim je pravda, no tiez je pravda ze nie je dobre pit priliz 5-6 litrov je na normalnu osobu vela. pi po kazdom jedle aspon 2 pohare vody. budes mat dostatok tekutin a zaludok sa ti roztiahne (vlastna skusenost).. ja pocit hladu sice poznam

[zruseny12]

ARIK
ak nepocitujes,hlad a mas pocit PLNEHO ZALUDKA...priznakom moze byt aj HELIKOBAKTER...
kedze si uz bola na GASTROFIBR.a nic ti tam nezistili,tak skus ist este na DYCHOVU SKUSKU-NA HELIKOBAKTERA/niekde som citala,ze mladez medzi tusim 19-20 rokov by to mala mat zadarmo/

forev.

urcite by som neodporucala pit vela vody, lebo nasledky hyperhydratacie nie su prave najlepsie. co sa tyka pitneho rezimu- optimalne tych 1,5 litra.

pomahac

Pi veľa, veľa, veľa vody, denne aj 5-6 litrov, roztiahne ti to žalúdok a mala by si viac jesť, tým pádom aj získať chuť do jedla.Držím palec!

ssia

ja som za svoj zivot citila hlad asi dvakrat, ked som nejedla nic pol dna. inak nikdy necitim hlad. jem normalne -vtedy ked jedia ostatni. nemam s tym ziadne problemy, nebola som na nijakom vysetreni...jednoducho len nepoznam normalny pocit hladu, iba taky hnusny krcovity, ktory som citila tie 2razy.