Bradavice na chodidle...

Paca

Zdravím, ja som mala na nohe pod palcom bradavicu veľkú asi ako desaťcentovka.. Mala som ju tam cca od júna, pri chôdzi mi spôsobovala neskutočnú bolesť, nemohla som na nohu poriadne došľapnúť a korienkov som mala možno okolo 50 a boli ozaj hlboko.. Ku kožnej na dusík som ísť nechcela, pretože som sa bála.. Poradili mi prikladať na bradavicu cez noc roztlačený cesnak.. Spravila som tak raz a nepokračovala som.. Snažila som sa bradavicu vystrihnúť pod mylnou domienkou že to je kurie oko.. No korienky sa mi rozniesli a bradavica sa zväčsila. Dlho som s tým nerobila nič, no potom som sa rozhodla opäť skúsiť cesnak.. A bolo to neskutočné, bradavica začala odumierať po 2 nociach! Cca do 3 dní celkom celá sčernela a vyschla a dala sa pekne vystrihnúť. Teraz už ostala len jazva. Viem že na každého zaberá niečo iné, ale odporúčam dať šancu cesnaku :)

Nevy

Mal som 4 bradavice na oboch chodidlách (dve na päte, jednu pod prstom a jednu priamo na chodidle), pri chôdzi mi spôsobovali neskutočnú bolesť. Nakoľko som sa neskutočne bál vypalovania alebo poprípade chir. zákroku vyskúšal som plno tzv. babských receptov (cesnak, cibuľa, citrón, ocot, jablčný ocot, prelepovanie páskou, aťd.) ako aj prípravkou z lekárne.
Aplikoval som všeličo množné, už som bol zúfali a nakoniec som išiel kožnej, našťastie mala dovolenku a tak som vyskúšal posledný pokus o domácu liečbu. Nohy som každý večer namočil do slanej vody aspoň na 20 minúť, následne nechal preschnúť a potom som priamo na bradavice aplikoval vatovou tyčinkou propolisovú tinktúru. Po asi 3 dňoch som obstrihal odumretú kožu v okolí bradavíc, po cca jednom týždni ma bradavice pri chôdzi prestali bolieť a akoby jadrá očerneli. Potom som ich dosledne obstrihal a po bradaviciach zostali v nohách len diery. V aplikácii propolisu som stále pokračoval ešte asi dva týždne po vypadnutí bradavíc. Teraz už mám na mieste kde tieto potvori boli len hladučkú kožu.
Celkovo som tieto potvori mal asi 3 mesiace (dva mesiace som experimentoval) a od začiatku aplikácie propolisu to trvalo asi cca 2 týždne kým odumreli.
Treba skúšať na každého zaberá niečo iné, ale možno Vám práve tento môj postup pomôže.

Simiiiiiii

Ahojte, musím sa s vami podeliť o môj asi 8 ročný boj s týmito potvorami. Na bradavice som vyskúšala naozaj kadečo! Na nohe pod palcom som mala obrovske ložisko, v ktorom bolo asi 40 korienkov. Jednoducho obrovská bradavica veľkosti 10 centovky, ktorá pri chodení hlavne v lete (šlapky,sandálky) veľmi bolela. Chodila som do Bojníc k skvelému kožnému lekárovi, ktorého naozaj odporúčam. Milý prístup, snaha pomôcť. No keďže tento lekár nerád rieši zákroky, ale radšej sa snaží postupne problém riešiť, chodila som k nemu rok, no bradavice nemizli. Používala som Verrumal, Kolodium Forte, no mala som pocit že aplikácia týchto liečiv pomocou štetčeku mi bradavice rozniesla a už som ich nemala iba pod palcom, ale i na palci. Nohu som máčala v slanom kúpele, kožu vyškrabkávala až to často bolo bolestivé. Chcela som sa ich rýchlo zbaviť a podstúpila som teda vypaľovanie bradavíc dusíkom. Bolesť, akú som zažila považujem za najväčšiu bolesť akú som kedy zažila. Nohu som mala modrú, fungovala som týždeň na Ibalgine, nevedela som na nohu došlapovať a od bolesti som prvé noci nespala. Rozhodla som sa ďalšie vypaľovanie nepodstúpiť, aj keď mi to doktorka nariadila. Dala som sa na prírodnejšiu liečbu. Skúšala som aplikovať šťavu z rastlinky lastovičník, šupku z banánov, cibulu v octovom náleve, brala som popri tom všetkom lieky na imunitu, keďže príčina bradavíc je taktiež záležitosť zníženej imunity. No stále nič nepomáhalo. Podľahla som tento rok čaru kokosového oleja. Dávam si ho na vlasy, tvár, telo. Rozhodla som sa teda, že skúsim aplikovať kokosový olej na noc aj na ložiská bradavice. Vyskúšala som to raz a cca o dva týždne som si všimla, že bradavice miznú! Od vtedy som kokosový olej aplikovala pravidelne každý deň vatovou tyčinkou a bradavice zmizli !!! Nie za 3 roky, rok, pol roka, ale za približne mesiac mi zmizli všetky bradavice, ktoré so mala na nohe 8 rokov !!! Olej aplikujem preventívne stále, pretože sa bojím že sa opäť objavia, ale koža zmäkla a bezbolestne bradavice zmizli !!!! Držím palce všetkým bojovníkom, je to dlhý boj, ale na každého pôsobí niečo iné, preto treba skúšať kým nenarazíte na to, čo zaberie vám. :-)

Majka235

Veľmi dobrý na bradavice a kurie oká je aj indický Neemový olej, stačí potierať pravidelne počas dňa a na noc a za pár dní bradavica sama odpadne a koža sa zrastie - -odkaz odstránený- :-)

123liliana

ja som mala bradavicu na päte asi 2 roky.....chodila som vypaľovať, neskôr na injekcie na imunológiu, vyskúšala čertov kamienok, ocot, Duofilm, vysokokoncentrovanú kys. acetylsalicylovú, cesnak, antivirálny chaparral, monolaurin a výsledok, že furt bola na nohe. Tak som šla na plazmu do Kairos centra, kúpila si sypký vit. C, DMSO a ešte 2je kvapky......3 týždne a zatiaľ to vyzerá, že som vyhrala.....do nohy som si ale vyrýpala peknú dieru, počkám, kým sa zahojí a dám vedieť :)

Lucky333

Zajtra idem na vyrezanie bradavice na päte. Mam
obavy ci to dobre dopadne. Ta injekcia na umrtvenie vraj boli da sa to vydrzat? MA niekto s tym skusenosti? Dakujem

miky dela

Mne sa objavila bradavica na velkom palci na nohe minuli rok 2014 bol som to vypalit pekne mi zmyzlo tento rok 2015 Sá mi objavila naspät aj s malimy mam ich asi dokopy 20 citam vase liecby ako Sá ich zbavit bez lekarskeho zakroku rano som namocil cibulu do octu a na noc som si to objazal sackom strasne to pali ale Uvidim ci to pomôze.Vonku je teplo a ja sa hambim obut na nohy zabky pária Sá mi nohy v botaskach.