Hnacka uz dva tyzdne

Príspevok v téme: Hnacka uz dva tyzdne
aneta 2

PROSIM VAS POMOZTE MY MOJ SYN MA 21 MESIACOV A MA DVA TYZDNE HNACKU. vYSLEDKY STOLICE SU NEGATIVNE , ROBILI MU TESTY NA ROTAVIRUSY A VSETKO BOLO V PORIADKU ALE ON STALE MA HNACKU A NIEKEDY AJ KRV V STOLICI CELE DNI LEN PERIEM UPLNE MA RIEDKU STOLICU, ZE AZ TO VYTECIE S PLIENKY A UZ TO BOLO VLASTNE AJ JE ZELENE, ZLTE A NIEKEDY AZ CIERNE SKORO. cO TO MOZE BYT? JA UZ SOM BEZRADNA dAKUJEM

ursula0

tomanatura suhlas tiez ho kupujem do domacnosti, hlavne ze zabera malej, nemusim aspon kupovat niekolko roznych liekov na hnacku

tomanatura

majočka no to sa ti nečudujem, hylak už ani nekupujem veď mi to nikdy to nikdy nezabralo..zbytočne vyhodené peniaze. doma máme vždy pre istotu enterol

RNG

Pozri na moj prispevok z roku 2009. Rychle zastavenie hnacky sa takto casto podari do 2 dni. Dalej staci len brat dostatok mikrovlaknin a obcas probiotika, aby si si udrzovala dobru crevnu probioticku floru. Pomahaju aj napr Berberine, 2 x 1 gram, cim sa daju riesit aj crevne aj urinarne infekcie rozneho druhu.
Niekedy su hnacky sposobene aj parazitmi, typicke su vodne nakazy, vtedy treba brat protiparaziticke doplnky, najma pozri na protiparazitalny balicek firmy Jukl, co ma distribuciu aj na Slovensku.

majočka11111

dobrý den..chcem sa spýtať ja mám hnačku už 2 týždne, mám dietu, pijem čierny čaj, brala som ja kvapky hylak forte a tabletky imodium...nič mi nepomáha

majkkaf

aneta 2 ja sa chcem opytat ako to nakoniec s vasim synom dopadlo? Ja mam 5 mesacneho syna a uz tiez vyse tyzdna hnackuje ma aj krv v stolici boli sme aj v neocnici dali mu 3 infuzie tam to preslo a po navrate domov je to tu zas v ysledky z vyteru su negatyvne tak uz neviem...

inkalina

Zelená, niekedy krvavá stolica...to je podozrivé. Tiež sa čudujem, že ho ešte nehospitalizovali na sledovanie. Keď vyšli výsledky jeden krát negatívne, nič to neznamená, treba ich opakovať aj dva-tri krát.Nie len na vírusy, ale aj kultivačne na baktérie.A tiež je potrebné urobiť ultrazvuk bruška. Ak nemá teploty, pravdepodobne to bude alergického pôvodu...napríklad na mlieko, vajíčka, orechy,med...skús si spomenúť či nepapal niečo alergizujúce.

hm hm

Dieta co ma dva tyzdne hnacku patri do nemocnice.Ved moze byt dehydratovane!! ma dostatocny prijem tekutin? mozes mu vazne ublizit,tak sup k lekarke.Nech da urobit testy aj na alergie, prip. metabolicke poruchy travenia.

Martinaf

Ja by som poradila upraviť stravu, vylúčiť všetko mliečne a nasadiť ako písali ostatní lieky, hylak forte, biogaia, smecta. Betonóvá kombinácia je smecta-banán-ryža. Ryžový odvar veľmi pomáha regenerovať črevá (25g ryže a 1l vody, uvariť, scdediť a vývar doliať prevareno vouo do 0,5l) Ja som to dávala synovi namiesto UM. Nezabudni na čučoriedky, tie som dávala aj 6xdenne, vždy niekoľko lyžičiek + šťava.Najdôležitejší zostáva aj tak pitný režím!!! Musí veľa veľa piť!!!

alicakl

No moja dcéra začala mať takéto stavy už skôr a nakoniec jej zistili,že má alergiu na mlieko,hoci dovtedy, kým jej začali takéto stavy, jedla mliečne výrobky bez problémov. Zlepšenie nastalo až dva týždne po vysadení všetkého mliečneho. Nám nepomáhali na začiatku ani probiotiká.Asi by som skúsila riešiť odbery na alergie na potraviny.