Antikoncepcia Triregol

armia

triregol je zevraj najhorsia, moja gynekologicka mi ju odmietla predpisat, lebo velmi zatazuje pecen, pribera sa z nej a pod. ale k veci: majjjjjka ak si ju zacala brat od prveho dna menstruacie, si chranena.

majjjjjka

uzivam ju len mesiac dobrala som 21 tabletiek a potrebujem wedit ci som pocas tych 7 dni co je pauza stale chranena alebo mam pouzit aj inu ochranu prosim odpiste mi

petruska:)

Užívam triregol uz asi rok a v poslednych dvoch mesiacoch som nejaka zvlastna v sprvani, raz sa smejem, inokedy mam strasne nervy na hocico, potom zase placem bez priciny´, a nemam chut na sex....moze to byt z triregolu???

sela111

ale ja tam kristina nechcem ist ja som tam este nebola a nevies co by to mohlo byt to cez den v pohode ale rano a hlavne vecer to dost svrbi ale da sa to neni to take hrozne ako v inych prispevkoch ze sa doskriabali do krvi...pomohol by ten kremik a alchemilkovy caj??

sela111

prosim vas ja mam taky problem...tiez ma svrbi posva nemam vytok ale vo vnutri posvi mam take biele hrudky ako zrazene mlieko...je to mykoza???prosim pomozte mi..dakujem