Antikoncepcia Triregol

nwrt

lenulka, tan prvy den menstruacie sa mysli PRI PRVOM ZOBRATI Tri-regolu, ked ho este len zacinas prvykrat uzivat. Dalsie mesiace pokracujes v uzivani po 7dnovej pauze bez ohladu na to, ci este mas, alebo uz nemas menstruaciu.

lenulka5555

chcem sa spýtať ako presne sa má triregol užívať...moj gynekolog mi povedal ze užívam ho 21 dni potom je 7 dni pauza co bude menstruacia a po 7 dnoch ho zacinam uzivat znova, je to tak? lebo tu pisete, ze od prveho dna menstruacie tak teraz to nechapem

zzinka

Chcem sa opýtať beriem antikoncepciu tri-regol včera som si zabudla dať tabletku a dala som si ju až na druhý den vecer, teda v jeden den som užila naraz 2 tabletky je možné že otehotniem?? dakujem

anika555

Tri regol pouzivam uz 3 roky cca. Bola som zo zaciatku spokojna lebo je lacna ( na 3 mesiace 10 eur) a nepribrala som ,stale mam rovnako kil,no ani som neschudla, ale jeden problem som predsa len nasla, a to to ze nemam chut na sex,neviem ci je to od toho,ale obavam sa ze ano.Ma este niekto podobny problem pri uzivani tejto antik. ?

kinglady

Tri regol uživam uz 5 rokov a nemam s tym ziadne problemy.Nie je drahy, nepribrala som, este sa mi podarilo schudnut 8kg, chut na sex je stale, viem si ho krasne uzit. Ale to je individualne, znama z neho pribrala a dodnes sa nemoze dostat na povodnu vahu. Takze kazdemu sadne ina antikoncepcia.:o))

katka 1111

Triregol-nikdy viac, po ňom som pribrala 15kg a to som sa prosím neprežierala!!! Trvalo mi to 8 rokov kým som ich postupne zhodila!!! teraz užívam Yaz a behom mesiaca mám 3kg dole a tak isto nič špeciálne nerobím.

Lettynka

Ja som brala triregol 21+7 asi 3 roky.nemala som ziadny problem.nepribrala som-skor schudla,neotehotnela,plet som mala krasnu,menzes prawidelny..

mary321

ahoj \\\"F3\\\" dnes som bola u gynekologa a predpisal mi ju a povedal ze po dvoch tyzdnoch uzivania mozem amt s tyk nezpecny...