Chalani napiste nazor

Príspevok v téme: Chalani napiste nazor
didinka

Ludia hlavne muzi cem sa Vas opytat na jedno ked mate babu ajtak mate kazdy s vas ideal svojej baby vysnivanej ale dofrasa reco kazdy muz leti na ceckatu blondinu s dlhymi nohami uzkym pasom s modrimi ocami preco nemozte brat baby take ake su napriklad jasom hnedovlasa s hnedimi ocami a niesom tucna ale ajtak preco su chalani taky ale fakt ja nehovorim na kazdeho len cem vediet vas nazor

lenka22

vies je to o tom ze sa len pozeraju... niektori uz prisli na to, ze je lepsie sa len pozret a radsej sa s takym niecim ani nebavit... cest vynimkam, niektore blondynky su zlate, ale tie co v piatok vecer vyrazaju na lov do mesta su des!!!

anonym-123

ja som blondina aj ked s hnedymi ocami a pozeraju na mna len ako na ku masa..poviem ti..ani to nieje prijemne..!Tak hladaj takeho co na tebe oceni hnede vlasy a ocka tiez...

tom

Mne sa pacia viac hnedovlase a ma blondynu s modrimi ockani a s malimi kozami uplny opak mojej predstavy nikdy by som to nechcel menit.Raz pride ten pravy.trpezlivost ruze prinasa.

brunca

ahooj givus sakra kde trcis uz som mala aj depku a ma presla bez teba :-) jaj ten moj sa mi dival len do mojich oci-ani raz neuhol :-)))

karco

ale tak niekto sa urcite najde. teraz ma napada, to mas ako s tym zadkom, v podstate aj toto by sa dalo charakterizovat ako kompliment.:))

giv

brunca,ahoooj.
Pocuj, ani tvoj M sa ti nepozrel do oci? tak to by ma poriadne prekvapil,chlapec.take zelene oci sa len tak lahko nevidia!

stelka

A preco je to problem? Podla mna ked muz miluje zenu tak je mu jedno ake velke ich ma.Mna predsa nemusia zaujimat debily ktory si vyberaju zenu podla velkosti poprsia.