Chalani napiste nazor

Príspevok v téme: Chalani napiste nazor
didinka

Ludia hlavne muzi cem sa Vas opytat na jedno ked mate babu ajtak mate kazdy s vas ideal svojej baby vysnivanej ale dofrasa reco kazdy muz leti na ceckatu blondinu s dlhymi nohami uzkym pasom s modrimi ocami preco nemozte brat baby take ake su napriklad jasom hnedovlasa s hnedimi ocami a niesom tucna ale ajtak preco su chalani taky ale fakt ja nehovorim na kazdeho len cem vediet vas nazor

karco

teraz mozno budem vyzerat ako idiot, ale nikdy som nemal pochopenie pre to, ked niekto riesil taketo veci, ze ci ma ta baba trojky alebo jednotky a priznam sa ani neviem posudit, ze ci ma baba jednotky alebo trojky. ale za to viem posudit, ze ci su dobre alebo este lepsie:).

stelka

Hm no ja nie som ani blondina,ani nemam velke prsia a modre oci a nemam nudzu o napadnikov,rozumny chalan pozera aj na to aka ta baba je a nielen na to ci ma velke kozy :-))ja mam prsia jednotky a nevidim v tom problem.

brunca

ono je to vazne tak aj v praxi potvrdene,len vy si to neuvedomujete,ze je to tak.ale to nielen u muzov,aj zeny si vyberaju partnera podla vzoru otca a krasy teda typu svojej prvej lasky.

brunca

zo psychologicke hladiska si vraj muz podvedome hlada taku zenu ako je jeho matka-teda myslim charakter, vlastnosti a co sa tyka vyzoru tak taku ako bola jeho prva velka laska.

karco

no tak to moze tak nejaky 14 mozno 15 rocni chalan letiet na tekoto nieco. alebo len nietko kto si chce uzit a ide mu cisto len o sex. nevidim, ze by si spomynala nejaku povahove vlastnosti. kde si ich nechala? a to sa trapis kvoli takemu ci co?

slusny_muz

V dospievani sa u muzov vytvara idela krasy. Z bilbordov, z reklam, vlastne zovsadial sa na nas usmievaju krasne priam dokonale zeny. Preto nas obraz dokonalej zeny je casto ovplyvneny takymito "dokonalymi" zenami. Keby sa nam odmala ukazovali len zeny "pri sebe", tak siaj v dospelosti vyberiem podobny typ...
Takze z nas muzov to robi bohuzial samotny svet...
Dufam, ze si ma pochopila, lebo neviem ci som to dobre vyjadril