PS, ako zbalit pasivneho chlapa

Príspevok v téme: PS, ako zbalit pasivneho chlapa
mariannnnka

stretla som sa s jednym znamym, ktoreho som predtym velmi chcela, napisala som mu prva. Povedal, ze sa vrati hned ako pride z CR. Samozrejme, neozval sa a tak som ho prezvonila, pisali sme si a az potom sme si doholi schodzku. Bolo to fajn a on sa ma spytal, ze ci sa este uvidime. Potom mi hovoril, ze vsetko zalezi na mne. Ok potom som mu na druhy den napisala, ze mu dakujem za pekny vecer a ze ked sa znova vrati z CR kde btw pracuje, tak nech mi da vediet. No preslo niekolko dni a nic. Co si o tom mysliet? Mam mu ZNOVA pisat prva? Akoze fakt nechapem tuto jeho pasivitu, ci sa boji, alebo ma fakt nechce ci co, ved nam spolu bolo dobre ked sme boli spolu. Ja sa prave bojim prilisnej aktivity, aby som ho neodradila, alebo aby si nemyslel ze sa vnucujem. Strasne sa s nim chcem este stretnut. Ako na to??? Poradte pleaseeee

matka645

mam jeden velky problem,paci s ami jeden chlap, ktory je odomna podstatne strarsi, ma dobre zamestanie, a vobec sa nepozname.no pravidelne sa stykame v jendom podniku, mame aj spolocnych znamych, no ja som dost hambliva aby osm za nim sla a vacsina kamaratok mi radi, aby som ho okukovala, a pohladom mu nejako nazncavala, no teraz neviem akosa mam k nemu dostat, ako sa snim zoznamit, ako ho uputat ,.mohol by mi tu niekto poradit???pls

utopia

Ja by som sa nikdy nevnucovala sama niekomu kto nejaví záujem. Zbytočne sa strápniš. Porob mu a kašli naňho. Aspoň sa mu pomstíš. HIhi

sisinka

AHOJTE...aj ja mam jeden problem....strasne sa mi paci jeden chcalan pozname sa akurat tak ze sa pozdravime a sem-tam prehodime par slov a jemnych pohladov..ale inac nic..on je dost hanblivy a ja ties..lenze problem je v tom ze je odo mna o 7 rokov starsi..ako by som mu mala dat nenapadne najavo ze sa mi velmi paci a mam o neho zaujem...ale na druhej strane nechcem urobit prvy krok???

brunca

to je fakt divne,mozno ti chce cosi povedat.skus sa s nim stretnut, bud ta kvalitne namotava, alebo ma zaujem,no to cez mobil nikdy nezistis ! najlepsie osobne stretko.drzim ti palce.tak daj vediet ako to dopadne.

mariannnka

dneska mi pisal smsku, si predstavte, ze ked bude v CR ci mi moze pisat na moje obvykle cislo a ze ci budem na Slovensku, pripada mi to akoby sa chcel stavit v meste, kde byvam/totiz on byva v CR/... neviem co odpovedat. Preco zrazu toto a PRECO sa chce silou mocou stavit v meste kde byvam, tak daleko od neho?? Chlapi ja sa vo vas nevyznam, sakra..

brunca

presne tak,hanblivy byt nemoze je to jeden z tych blbeckov co sa takto vytesuje,bohuzial oni si neuvedomuju ako to zenam ublizuje. z citov sa sranda nerobi !!!
myslim ze je to jasne,ale ak chces tak sa s nim stretni a narovinu sa ho opytaj-budes vydiet ako sa tvari,jeho reakciu,z tej pochopis-iba ak by bol dobry herec.cez sms alebo telefon ta moze len znovu namotat a ty budes ako blba zas cakat ci sa ozve.

hmm

Bohuzial, je to casto tak ako pise Brunca.Su chlapi ktorym robi dobre takto natahovat zenu, akoze sa o nich niekto zaujem.Ak ma muz naozaj zaujem, ozve sa aj milionkrat za den.jedine ze by bol hanblivy, ale to by si vycitila uz na prvom rande.ja by som mu zavolala a vyjasnila by som si to snim.

brunca

o tomto som tu uz pisala, dokonca aj zalozila temu.ten chlap nema absolutne o teba seriozny zaujem, robi mu dobre ze ho chces,ze mu neustale vypisujes,dviha si s tebou svoje ego a lieci svoje komplexi-bohuzial aj taky muzi su. zena by mala mat svoju hrdost, a muz by sa rozhodne,ak ma zaujem, mal ozvat aspon sem tam aj prvy. ty sa mu vnucujes.to nie je chlap ale obycajna babovka. keby bol chlap a ma zaujem tak sa ti ozve, keby bol chlap a zaujem nema tak ti to slusne povie,aby ti neublizil,hned na rovinu.myslim ze sa len dobre na tebe zabava.kruta pravda?ano,ale je to tak.kasli na neho,potrebujes sa niekomu takto natiskat??? pochybujem.