PS, ako zbalit pasivneho chlapa

Príspevok v téme: PS, ako zbalit pasivneho chlapa
mariannnnka

stretla som sa s jednym znamym, ktoreho som predtym velmi chcela, napisala som mu prva. Povedal, ze sa vrati hned ako pride z CR. Samozrejme, neozval sa a tak som ho prezvonila, pisali sme si a az potom sme si doholi schodzku. Bolo to fajn a on sa ma spytal, ze ci sa este uvidime. Potom mi hovoril, ze vsetko zalezi na mne. Ok potom som mu na druhy den napisala, ze mu dakujem za pekny vecer a ze ked sa znova vrati z CR kde btw pracuje, tak nech mi da vediet. No preslo niekolko dni a nic. Co si o tom mysliet? Mam mu ZNOVA pisat prva? Akoze fakt nechapem tuto jeho pasivitu, ci sa boji, alebo ma fakt nechce ci co, ved nam spolu bolo dobre ked sme boli spolu. Ja sa prave bojim prilisnej aktivity, aby som ho neodradila, alebo aby si nemyslel ze sa vnucujem. Strasne sa s nim chcem este stretnut. Ako na to??? Poradte pleaseeee

slusny_muz

nie to nie....dala si dost najavo, ze ho chces a on nic....vykasli sa nanho keby Ta chcel tak by sa rozhodne ozyval aj on prvy...

Ani

je zrejme, ze xalan nema az taky zaujem.. ako sa to hovori? ked xlap nevola, nepise, tak to neznamena, ze je v nemocnici s dolamanymi rukami, nohami.. ked bude xciet, tak sa ozve sam od seba a podla mna to aj tusis, ze nema az taky zaujem.. existuje vela muzov, ktori hladaju len prilezitostnu zabavu :) ale inak nic proti :-)

jasomadka

Ale moja, naco by Ti bol taky pasivny chlap? Radsej sa na to vykasli teraz ako by si o niekolko rokov nadavala, ze si si zbabrala zivot. Nemboj existuju aj schopnejsie exemplare. drzim palce, pa

janosik

udžuj s ním kontakt, kľudne mu napíš aj prvá, ale zas moc sa nevnucuj. postupne uvidíš, hádam sa osmelí.

slusny_muz

Asi Ta az tak moc nechce, lebo myslim, ze si dala dost jasne najavo ze ho chces....a on sa ozve len vtedy ak Ti sa mu ozves...