Analne bradavice, gynekologovia

Príspevok v téme: Analne bradavice, gynekologovia
ttamtrammm

zdravim, v okoli analneho otvoru sa mi pred par mesiacmi vytvorili biele male bradavicky. Doktorka mi ich vypalila dusikom 2x a povedala ze je to condiloma papiloma virus.. ale aj po vypaleni par tyzdnov sa mi zase objavila jedna a uz mam 3. Sla som za dermatologom a povedal ze je to papiloma virus a ze najlepsie a jednoduchsie je krem Aldara 5% imiquimod povedal ze asi za 2tyzdne zmiznu lebo su male ale uz je asi 4 tyzden a az teraz zacinaju miznut. ale zistila som ze mam aj v analnom otvore zvnutra citim male hrbolceky a myslim ze je to to iste. a kedze tento krem sa dovnutra vtierat nemoze. Pytam sa gynekologov nech mi poradia nejaky krem na ten isty problem len vo vnutry analu. Kedze som v zahranici na dlhsie budem rada ked mi poradia aby som si mohla cim skor kupit liecivo.. DAKUJEM velmi Pekne !
P.S. mam krem WARTEC ten sa nemoze vtierat dovnutra analu>>????

Ferko45

Dobri den chcel bi som sa spitat ci mi neviete poradit asi pred 8mesiacmi sa mi zacali na analu vitvarat take male bradavički. Ktore stale viac a viac rastli aj z nutornej strani teraz ich mam z vonku take ze su take gulki ktore trocha visia z nutornej strani mam jednu ktora ide as von a je to moc deprimujuce tak bi som sa chcel opitat ci mi neviete pomoct ako bi som sa mohol toho zbavit bojim sa ist k lekarovi. Mal som znameho ktori to mal ale na penise ako je žalut a vravel mi ze to je z pohlavneho stiku že ak clovek ma vela partnerov tak to sa vitvori ako kebi virus alebo nieco take tak ak mi moste pomoct tak bi som bol rad

ttamtrammm

DAKUJEM Moc. Mna tu vysla 80e na 3 tyzdne tusim ich tam bolo 12 tych ampuliek a 3 x do tyzdna si to mas davat. Tak u vas je to este drahsie uuf lebo je to novy liek co nici aj virus ale zevraj virus ako tak nikdy nezmysne vzdy sa moze vratit.
Neviem
Tak ty si mala to iste>> ?
moc Dakujem

kamoska

aldara je strasne draha, stoji 3.500 Sk jedno balenie a musis ich vybrat vraj az 5 baleni. Mala som rovnaky problem, nikto mi nepomohol az imunolog, nasadil mi isoprinosine a po dvoch mesiacoch bolo po probleme. Wartec, Aldara, vypalovanie dusikom, laserom, to vsetko lieci len priznaky a potom sa ti to zase vrati. Musis liecit príčinu a tou je virus. Takze treba posilnit viralnu imunitu.RNG tu o tom napisal uz litanie.