kto tu ma alergiu?

technéciumTc

jasné, že môžem

mám ju asi 10 rokov
nie nezlepšil sa mi stav
lieky vôbec neberiem
a alergiu mám na ľudskú blbosť

michaelav

no ja ju mam rok aj pol, a myslim ze sa to zlepsuje, lenze az potom ako som brala antibiotika pred pol rokom,( nikdy predtym som nebrala) lenze aj doktorky mi povedali ze sa to neda vyliecit, len liecit, ale mne ta odpoved nestaci, neviem si zvyknut na nu, a osobne si ju nepripustam,,,takze je mozne sa stoho dostat??

michaelav

a na co konkretne mas? a dlho, mohol by si prosim ta odpovedat na vyssie polozene otazky, moc to pre mna znamena, dakujem vopred.

vevericka

no ja som mala a uz nemam teda aspon, nemam akutne problemy ako su nadcha svrbenie nosa a oci, ktore som mavala ako mala, lieky uz neberiem ziadne asi od 13( neviem presne| , teraz mam 22, mala som alergiu na prach, pel trav ,ambrozie, vrby, brala som volakedy zirtec a potom nejake francuzke kvapky, bohuzial, uz neviem ako sa volali, bolo to presne miesane na mieru podla toho, na co bol clovek alergicky, davalo sa to na cukor a boli odstupnovane podla koncentracie (mozno niekto tu bude vedeit ako sa to vola)a tak sa zda ze mi pomohli, lebo fakt uz nemam problem, ale mozno som iba vyrastla