krvácanie po sexe

neviem

Máte gynekologické problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

lejla

zdravim. mna by tato otazka tiez zaujimala. ako ma partner prstoval sa stalo ze som zacala krvacat, bola som z toho dost mimo, bo sa to este nestalo a sexualne zijem uz dlhsie. netusim cim to mohlo byt. ale mozno tym ze bol trochu viac agresivnejsi? bojim sa aby sa to nezopakovalo.

machulka006

lejla: hlavne nechapem ludi ktory sa dokazu opit pod obraz bozi...a hej mohla si byt tak opita a vobec nic ta nemuselo boliet....takze v klude si ten sex mohla mat

lejla

ahojte ludia poradte mi prosim..teraz v sobotu som bola na dozvukoch a vraj som mala sex..ale ja o tom neviem...myslite si ze keby som bola neviem jaka opita nepamatala by som si ho?? malo by ma daco boliet na druhy den po sexe? ked som este bola panna?

ELA

mila nickitka, zrejme necitas pozorne ked si taka premudrela, pretoze moja otazka a reakcia sa vztahovala na krvacanie den po sexe...
A ostatnym velmi pekne dakujem za pomoc.

machulka006

hlavne sa ELE nesmejte a nekecajte haluze typu ze nemala mat sex ak nevie preco krvaca...ELA....nasledne po tom to pravdepodobne bolo z pretrhnutia blany...nie vsetky to maju ale niektore hej..napr. ja som nekrvacala ale kamoska ano...ale uz aj na druhy den? skus navstivit gyndu ak sa nic nemeni...mohlo sa stat nieco vnutri tela..vela stastia

sedemnastka

prajem dobry vecer. dnes ma moj chlapec prstoval a prvykrat som mala orgazmus "zvnutra" alebo ako to mam nazvat a kruzil mi vnutri prstom, bolo to asi 10 cm- nechapem ako je to mozne.. asi je to blba otazka, ze preco som potom zacala krvacat, nie? no ale ja len tak pre istotu, lebo ja som sa trochu zlakla, ale moj priatel povedal, ze je to normalne.. Su tri moznosti, preco sa to stalo: 1.prisla som o blanku(ale o tom sme sa uz rozpravali a ukoncili sme to tym, ze ju uz davno nemam; ibaze kedy som o nu potom prisla??? este som sa s nikym nemilovala- inak to je tiez dobre, ze som v teme krvacanie po sexe- lebo to je dalsi problem, som moc stiahnuta a nikdy ho tam nemoze vsunut) 2. je to normalne 3. je to nieco vazne.. Co si o tom myslite?

kaya

..ranka sposobena trenim penisu v posve pri nedostatocnom zvlhceni posvy, pripadne ranka sposobena pri drazdeni rukou.. pouzit lubrikant,ostrihat nexty!!! alebo navstivit lekara pokial ani toto nezaberie!