krvácanie po sexe

janka

babulky moje aj ja maam taky problem ze po sexe nekedy krvacam a nvm si s tym rady je mi trapne to povedat chalanovi...omg poradte mi pls nekto co robi... :´(

vlocka

Ak krvacate po sexe, mal by sa na to pozriet doktor. Pokial nejde o prvy sex, a teda nie o pretrhnutie blany, moze to byt ranka na krcku maternice, ktora pri kazdom styku krvaca. A to nie je sranda, takze to neberte na lahku vahu a radsej k doktorovi.

......

baby, ja by som sa vas chcela spytat, ze po sexe sa mi obcas stane ze v okoli vchodu do posvy, sa mi urobia take jemne trhlinky a potom mi to krvaca a ma to stipe..s cim to moze byt sposobene..raz sa mi to spravi inokedy nie a to aj ked som dost vlhka a uz zvyknuta na priatelovu velkost

pre \"nieje\"

Toho sa nemusis obavat, blanka sa ti moze roztrhnut pri vacseju namahe, ako uz olo napisane, prip. pri sporte a stava sa aj take, ze blanka jednoducho nenarastie, a o tom lekar vie, neboj sa :) dalsia vec - kedze existuje lekarske tajomstvo, tak by ammke nemal nic vyzvanit (ale len v pripade ze mas viac ako 15 rokov). a este nieco - neviem ci to plati aj v praci, ale uz x-krat som citala, ze blanka sa od tamponov nepretrhne, a nemala by sa ani prstovanim...

ikuska

je tu niekto kto by poradil???s frajerom sme wexovali a ma to bloi aj mi ide trochukrv nenarastol mu??? alebo co??,

pre kikusik

pocas prveho sex. styku sa panenska blana nemusi uplne pretrhnut a ak pouzivas tampony, mozno ju mas pretrhnutu uz davno

kikusik

caute ludia...mam 17 rokov a nedavno som mala prvy sex...vsetko bolo v poriadku, ani ma to velmi nebolelo, len trochu na zaciatku... ale vobec som nekrvacala. co to znamena? blana sa mi neroztrhla? alebo ju nemam:D:D:D?

cmuk

ja by som sa chcela opýtat ci je normalne ked krvácam ked ma chalan robi.neviem predtým sa mi to nestalo ale teraz skoro vzdy ked ma vyprstuje krvácam ale len velmi málo..je to zle? može sa mi nieco stat ...co s tým mam robit??...sex sme este neskusali lebo sa obaja bojime...tak to mohla byt aj blana..?? prosím niekto mi poradte napise mi na email(kuriatko990@azet.sk) co a ako...neviem co mam robit.:(

janine

ježiš baby aká som rada, že v tom nie som sama,,mám 21 ale v živote som po sexe nekrvácala,,takže sa bojím prečo to vlastne tak je,,dnes celý deň krvácam, akoby som dostala menštruáciu, ale to nemôže byť, lebo tú mam mať až za dva týždne,,neviete, čím to je? ja som z toho fakt zúfalá,, :((