krvácanie po sexe

blanka

sedemnastka mala som ten isty problem s tym vsunutim ale ja som to zistila skor ako uz pri zasuvani:)ale pri vkladani tamponov pred tym mi zenska povedala ze je v setko poriadku no sama som vedela ze asi neni....a tak po opetovnej navsteve som si nasla sa nete 3 typy blaniek a jednu som myslela ze mam....a az potom mi doktorka zistila ze aha vlasne ano a tak som musela na operaciu ale v pohode rano ma prijali a vecer ma mamina zobrala domov:)skus si to aj ty kuknut na nete!

latrinka

Mozes to vysvetlit tym,ze si vykonavala nejaku velmi velku fyzicku zataz alebo nieco tazke zdvihla...hoci aj zavazie vo fitku, takiy hackendrep, ze ta skoro primliazdil a ked si zaprela nohami,mohla Ti prasknut:)

nieje

NOO JEDNO TO MOC NENI PRETOZE KED MA TAM ZOBERE MAMA A OPYTA SA CI SOM UZ MALA POHL.STYK A JA POVIEM ZE NIE ALE LEKAR JEJ POVIE ZE NEMAM BLANU CO ZNAMENA ZE NEJSOM PANNA ALE JA SATLE SOM TAK PRETO..CO MAM LEKAROVI POVEDAT??SAK TO ZNIE NEUVERITELNE..NEMAM BLANU ALE SOM PANNA.SUPA.A VSETCI MA BUDU MAT ZA BLBU..ALE JA NEKLAMEM...

poraddte

AJ JA MAM OTAZKU AKO NIEKTORE PREDOMNOU..MOZE MI PRIATEL PRETHNUT BLANU PRSTAMI???PRETOZE PRI PRSTOVANI SOM KRAVCALA ALE UPLNE MALINKO....A POTOM UZ NIC..ALE TAK ZLAKLA SOM SA.LEBO KED POJDEM NA GYNEKOLOGIU PRVY KRAT A LEKAROVI POVIEM ZE SOM STYK NEMALA ALE BLANU NEBUDEM MAT TAK CO MU NATO POVIEM??