Baby poradte!

asd

A svedska vlajka sa da zohnat? Ten moj ma rad Svedov, takze taka vlajka by ho potesila - raz som sa o tom s nim bavila.

brunca

no vidis zupan to by napr.mna nikdy nenapadlo! tak to mas fakt vsimavu pritelku ked vie co by si chcel.
inak dakujeme aspon za jeden muzsky nazor.odvaha sa cenni- to si zehlim tych blavakov :-)

janosik

moja predstava darceka je taka, ze dostanem nieco, co by som aj chcel, ale sam by som si to nekupil.
najlepsi vianocny darcek, co som od priatelky dostal, bol zupan. super vec je tiez neseser (jak sa to pise?, taka ta vec, ked cestujes a davas si do toho zubnu kefku a lieky a take drobnosti)

janosik

baby, prekvapuje ma, ze s tym mate take problemy. vy ste take vsimave voci potrebam druhych, ze to nemoze byt pre vas problem.

brunca

este som chcela dodat ze tazko sa radi.je to individualne,kazdy chlap je iny,pacia sa mu ine veci, ma ine zaluby.ja si vsimam take detaily pocas celeho roka,co by mi bolo treba,co by chcel a viem ze si to sam nekupi.tak potom je rad ze sa o neho tak staram a som vsimava.

brunca

vsak jasne zeby mohli napisat hlavne chlapy lebo akoze v tomto ich nechapem a nevyznam sa v tom. myslela som to tak ze chlap zene kupi hocijaku somarinku a je spokojna,teda ak neni moc narocna.
No neviem ci sa sem nejaky chlap odvazi ked je nazov temy Baby poradte :-)

Aria

Ahojte, nuz ja si uz tiez touto otazkou lamem hlavu dlhie. Kupovat podla zalub je sice pekne, ale ked ten moj ma zalubu v modelovych zelezniciach a vam poviem, ze tam je VSETKO draheee. Tak sme sa dohodli ze si kupime rovnke zimne bundy...on mne a ja jemu a potom mu k tomu este dokupim nejaku drobnost aby bolo aj nejake prekvapko... Asi kozmetiku...

tabytha

Len skoda ze ten môj v meste obzera akurat nejeku elektroniku a take podobne veci, ale to som ako darcek vylucila kedze je to dost drahe. A sexi bielizeň som vyskusala na narodeniny...mate pravdu, to chlapov vazne potesi :))