Baby poradte!

janosik

ten vyraz je len taky detail, predstava je horsia.
ved si sama predstav, ako sa asi citi bratislavcan, ktori musi o sebe pocuva taketo hlasky.

brunca

no moj priatel sa ma dobre este keby daky bol,vlastne uz je ale to na neho taketo veci este nemozem vybalit.to ja som ti asi take cislo,alebo co!

brunca

vsak si ju daj usit!!! to bude lacnejsie-bude ho mrziet ak mu kupis tie cinely ked vie ake su drahe a toto je osobnejsia vec. to je fakt dobry napad.
aha janosik tak teba stve ten vyraz nie moja predstava! tak to si mal napisat hned :-)

janosik

brunca, prosim ta nepouzivaj slova ako blava, blavaci. inak v pohode :))
ked mas zle skusenosti s vacsinou, tak je jasne, ze ich nemas rada.

asd

Hej, to by bol tlak, len neviem kde zozeniem vlajku. To ma asi lacnejsie vydaju tie cinely - po nich tak strasne tuzi - inzeraty dava na net len taky fukot.

brunca

co sme tu iba my traje? janosik a asd? v poslednej dobe je tu dako mrtvo. a co bude robit s tou vlajkou??? to by ma zaujimalo.jaj vies co by bolo dobre? kebyze mu zozenies tu vlajocku a pockas na neho v posteli zakrutena len v tej vlajke-tak to by bol asi dvojnasobny darcek :-)

janosik

asd, s tou vlajkou je to super napad. kdesi je obchod s vlajkami a takymi vecami, ale vobec si nemozem spomenut, kde.

brunca

a akoby som si to mohla vyzehlit??? :-) vsak som povedala ze nie vsetci vid.tvoj priklad. proste mam s vacsinou z nich take skusenosti.co uz.