NAJ depresivne kocky!!!

asd

ved ja chcem vazne rady - to vazne citaj s tvrdym n...nie ň ok? jaaaj, takze tak ziarlis ze ani tvoj mail on nemoze mat??? no toto...

janosik

ja stale riesim, to bude este velmi dlho trvat. ale momentalne je to stabilizovane. :))
som rad, ze moja rada padla na urodnu podu, aj ked to najprv tak nevyzeralo.

giv

asd,ja ale davam len vazne rady :))) lebo som veeeelmi zasadovy clovek a konzervativny....samozrejme,nie vo vsetkom.
so mnou sice nechodi,ale ja som taka ziarlivka na vsetkych zlatych muzov,ze mu staci jedna babenka na mailovanie. viac uz nedokazem tolerovat :)))))))

giv

janosiiiik, ahoooj!
no,este to nie je iste,zamestnankyna mi povedala-po zapisani mojich udajov- ze mi zajtra daju vediet,ked pride sefka.dnes tam nebola. ale o chvilu volala,ze mam prist zajtra na pohovor.takze som zneistela este viac.ale uvidime zajtra. cestou domov ma napadla tvoja rada,ze si mam zajtrajsie prijatie predstavovat v obrazoch :)))) tak sa snazim.
ako sa mas ty? uz mas poriesene?

asd

co sa nezdam??? pod si po facku hehe... ale daj givus....ved to mi nebude vadit, ze neodpises hned....ale si starsia, mudrejsia, skusenejsia....treba dake rady,treba...a preco by si na neho ziarlila...ved spolu nechodite ci??? :DD

giv

ale na karca ziarlim...a mam dôvod.
rada by som dala vsetkym,ale som nezodpovedny odpisovac,mala by som vycitky,keby som neodpisovala a ty by si pisala a pisala....:)))))
ale mozes prist castejsie sem,na forum,lebo ako vidis,casto si tu pisem sama ;D