NAJ depresivne kocky!!!

giv

bruni,to je mi ľúto. dám ti jednu malú radu...týka sa tých liečiteľov.aby si nebola ešte choršia.
nevadi,aj tak som tu sms nejako napísala,pospomínala a hneď včera večer mi odpísal. musím sa začať učiť a opakovať Aj.
ale nerozumiem tomuto: slend Whats up?
prelož!

brunusa

asd-ked si nevies dupnut a ziadat o to co chces a na co mas narok... komu niet rady tomu niet pomoci !!!
mna napr.teraz potesila kozmetika za 5 litrov-vianocny darcek-sama pre seba.tiez sme zili skromne-ale ked mas cosi v hlave a vies sa obracat-neplaces doma-tak ziskas sama pre seba velmi vela-viac ako potrebujes.a potom mozes rozdavat tym ktory nemaju alebo robit radost tym ktorych lubis.
mala som tvrdu skolu zivota-takze od 15 sa da povedat sa zivym sama a este niekoho.. ked niet za co treba cosi vymysliet aby bolo...

giv

no, nie je to až tak zlé, aj z toho sa dá najesť. my sme na tom boli už aj tak, že sestra musela predať morské prasiatko, aby sme mali na chleba! a raz,keď tiež nič nebolo,tak zhodou okolností našla 50 sk a rýchlo ich utekala dať rodičom, aby bolo za čo niečo kúpiť!
situácia sa už zmenila, ale aj tak sme naučení šporiť a kupovať prevažne v sekáčoch :)))
a tvoj šéfko ako dlho už mešká s výplatou??

brunusa

giv sorry ze som ti vcera neporadila ale do buducna...
napadlo ma len po nemecky alles gute- vsetko dobre- po anglicky mozes- all the best-je to sleng ale mal by rozumiet a ako sa mas- slend Whats up?
prepac ze som ti vcera neporadila- ale bola som na tom dost zle..takze v noci bol u nas poplach.dali ma dokopy ale neni to ktovieco-som velmi zvedava co mi vlastne je-lebo je to velka zahada.
inak vas zdravim vsetkych ale nemam vela sil..