NAJ depresivne kocky!!!

giv

asd, vidíš, takže predsa neostaneš s prázdnym bruškom. Keby mal kto doniesť obed mne, ach jo!
čierna naomi? tak tú ešte nepoznám. možno existuje, pokukám sa.
už musím...pááááá

asd

kolegu nemam hehe...a naomi??? mne sa strasne paci jedna naomi - taka cierna...alebo to nie je naomi? neviem, nepamatam...ale kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna.... :)))
ale dakto mi donesie papat :DDD dufam teda ze pride hehe

giv

asd, tak zaútoč na kolegov sendvič!!
:)))
tak nenápadne, že to nebude vyzerať hlúpo :)))
bruni,dik za povzbudenie, a hlavne, popremýšľaj nad tým. veľa mojich kamarátov malo potom problémy.
požičiaš??? ja mám Naomi Campbell- hnudú.je to trochu tažšia vôňa...ale presne ku mne pasuje. mohla by som vyskúčať aj nejakú novú...len ovocné nemám rada. vanilka môže byť!

brunusa

ja sa nebojim-ja nemam strach z nicoho-su to celkom prijemne pocity-aj ked dost morbidne..tak o nich pisat nejdem.to vis stare telo-treba dat dokopy.
ten druhy parfum vonia ako vanilka-tym urcite niekomu konkretnemu urobim radost:-)
giv poziciam ti na velke rande :-)))
ja neviem-som ako pokusny kralik a kazdy len kruti hlavou.ale viem z coho to je.len neviem co to je.
hej giv ved ty si sikovne dievca- mudre-len sa treba obracat moja- ja mam tak ako kedy aj 5 "zamestnani"co som teraz musela vselico poodriekat-ale dobrych ludi si nepustia-takze sa nebojim- a ja si vzdy cosi najdem-uz by som chcela konecne cosi co ma bude bavit-umelecke-mame rovnake sklony :-) ale to vis umelci su chudobny- z toho by som nevyzila.

giv

takže zatiaľ sa mám dobre. mám prácu - na doma! aj teraz som sa jej venovala,a idem znovu. trošku som popísala, ale hor sa do práce,lebo od štvrtej tu nebudem a prídem asi okolo 21 hod.
:)))
zatiaľ sa majte pekne. pa pa. asd, keby som mohla,tak ti pošlem zemiaky s rybou alebo pórovú polievku. Za desať korún si kúp niekoľko rožkov,moja. alebo nejaý jegurt...podľa toho, čo zvykneš jesť.

brunusa

fuuuha-tak tento parfum nebudem asi pouzivat casto len pri specialnych prilezitostiach - lebo dost brutalne na mne vonia :-)
no giv je mi super-nemozem rozpravat,rozculovat sa,ziadna fyz.namaha-ziadny sex:-)))atd. dychat pomaly pravidelne-ak chcem zit :-( tak mi drzte palce

brunusa

giv sleng- Whats up?- je to iste ako How are you?- len to pouzivaju. ako sa mas-mate?
hej giv to je info aj pre teba- keby som sa mala spoliehat len na svoje hlavne zamestnanie tak nevyzijem.netreba sediet doma so zalozenymi rukami a plakat ale cosi robit.

giv

brunca,to bola rada aj pre mňa.Ďakujem.
Jánošík sa asi zľakol :))) bol by spolupáchateľ,to si môže zapísať za uši.Dával by nám infošky.