NAJ depresivne kocky!!!

asd

podstatne ale nebolo to ze sme sa dako pochytili...i ked z mojej strany neslo o hadku ako si mozno myslis .... neviem ako zo strany druhej....podstatne je skor to, preco sme sa "pochytili"....

giv

ok, asd, ale ja som skutočne nezodpovená v odpisovaní...teda zo začiatku to ide, ale potom zvyknem zanedbávať :((
mirco.mofit @
nechcem, aby sa mi vysvietila,ale vieš sa vyznať. je na sk centre.

asd

budem rada giv ked mi das aspon ty - teda zle som sa vyjadrila...nie "aspon" to znie tak ze ked nikto iny neda, tak ty mi postacis...ale tak som to nemyslela...
som si tu na vas vsetkych styroch zvykla, vas mam normalne rada, tak som chcela kontakt udrzat...

giv

asd,ja ti dám môj mail, ak chceš. Tým sa toto hádam vyrieši.
Inak, ahojte! Práve som sa vrátila z mesta, a teraz sa idem pripravovť na dnešný deň D.
Brunca, tebe sa zdravotne darí horšie? Stále tie pľúcka?
Karco, ahoj.

asd

tak to sa dost milis/mylis ... lebo na teba som chcela mail ako prvu - dufam ze si to pochopila, hadam hej, tak cudne som to napisala...som si ho chcela pytat, no najprv som z toho mala trosku obavu a potom prisiel typek s tym pribehom uzasnym a nechcela som to v tedy riesit a potom som tu na "zdravi" nebola.... :((( a tvoju radu by som si cenila hej, tvoje rady sa mi vzdy pacili... ale ked neveris, tak ja s tym nic nenarobim :((

asd

nechcem tu rozoberat problemy takto verejne ....
a co ked si pisem s jednym? a nemusi byt len rada od chlapa, len ked som vcera spomenula, ze aj vy by ste mohli dat daky ten mail, tak nikto nereagoval....ale to je klasika....