ženy ktoré brali HAK Diane 35 a majú deti

Príspevok v téme: ženy ktoré brali HAK Diane 35 a majú deti
zuzi36987

ahojte, potrebujem radu. Beriem HAK Diane 35 už 4 roky a nemala som žiaden problém, akurát posledné 2 mesiace si somnou tabletky robia čo chcú. V nedeľu mi skončila menštruácia a dnes mi znovu prišla. Dosť som sa prekvapila. Prečítala som si tu rôzne fora a medzi nimi aj tému prečo by som nevzala hak a tam som išla na stránku badatel. Zľakla som sa ked som si prečítala tie veci, ohľadom detí, že ženy ktoré beru antikoncepciu majú choré deti, prípadne ani mať nemôžu. Tak by som dopadnúť nechcela. Preto by som bola rada, keby sa mi ozvali mamičky, ktoré majú zdravé deti a brali roky antikoncepciu a prípadne aku. Dakujem

Mimi323

Cmuq, vieš ťažko budeš niekomu rozprávať, že HAK je hnusná a robí to a to, kto to nevyskušal na vlastnej koži, tak nevie. Netvrdim, že dieťa sa narodí postihnuté, ale tie deti čo sa teraz rodia sú iné.

bibi...

Moja kolegyna vysadila HAK,hovorila nám že taký mesiac dva počká,potom by chcela dieta.Netrvalo to ani dva týždne a bola tehotná.Dcérku má zdravu,pritom to bolo pred 11-mi rokmi,odvtedy su modernejšie tabletky.

vevericka

vravim to povedz zenam, ktore vdaka hak otehotneli a predtym nemohli.. co sa tyka novych typov HAK uz ani netreba cakat dva mesiace, ak chces otehotniet..

CMu_Q

ja by som isto neriskovala, radsej nech telo "bezi" na svojich hormonoch, ktore su pren prirodzene, ako na hormonoch umelych, uz len to, ze ti uvolni viac vajicok po vysadeni a je vacsia sanca ootehotniet je sposobene umelym zasahom a to teda nie je az taka vyhra.... ako vravi mimi, pockat aspon jeden rok, aj ked "ako vravia stacia dva mesiace" ... mne napr. po vysadeni este stale padaju vlasy, postupne to ide k lepsiemu, ale aj ked robim, co robim, tej umeliny, ktora mi zasiahla organizmus sa uplne lahko nezbavim, asi by bola potrebna aj detoxikacna kura...

vevericka

ja len neviem, co by mimi povedala zenam, ktore vdaka hak otehotneli, lekari, ktori su koli nabozenstvu proti potratom, hak a tak podobne, ju predpisuju vo vynimocnom pripade, ak je na liecenie, ide to, ze po jej vysadeni, sa uvolni viac vajicok a je teda vyssia sanca otehotniet..(raz som omylom vosla do lekarne, ktora bola pri klastore nenapadlo ma, ze tam hak nemaju, lekarnicka mi povedala, ze ak by to bolo z liecebnych dovodov, samozrejme mi ju objednaju..tazke tak)

alz-bee

Aj ja som uz chcela takuto temu zalozit, ze aky maju nazor na HAK mamicky, ktore ju najprv brali a ked ju vysadili, aky to malo vplyv na otehotnenie...lebo co som si tu na tomto fore precitala o antikoncepcii...tak uz len ocakavam, ze dorana z nej umrem...
ale ja proste nemam z nej ziadne vedlajsie ucinky (teda aspon ich nebadam) a to ju uz beriem 2 a pol roka..

zuziacik83

Ahojte ja som brala 7rokov nonstop HAK diane35...min rok som vysadila, chcela som babo...menzes mi najprv 2mesiace neprisiel len ma pobolievalo brusko...test bol negat..po 3mesiacoch som sla k lekarke nech mi da vyvolavacku a ona ze ved som uz v druhom mesiaci..teraz mam krasne zdrave 4mesacne babatko zuzanku. Nie som zastanca HAK, ale ja som mala tak strasnu plet, ze mi to velmi pomohlo aj po psychickej stranke a nastastie som aj v poho otehotnela..takze tak..nemozem na HAK povedat ani pol slova zleho...aj ked je mi jasne ze nie pre kazdy organizmus je HAk vhodna

msaj

Ak prestaneš brať HAK, tvoje telo sa hormonov zbaví hneď a nie až po roku, ja beriem HAK od svojich 20 rokov s prestávkami medzi deťmi, mám tri deti, najstaršie má 11 a všetky sú úplne zdravé, pri najmladšom som otehotnela do dvoch mesiacov po vysadení a je tiež úplne v poriadku, takže ja odporúčam HAK a plánované tehotenstvo. samozrejme, že je to každého osobná vec, ale toľko moje skúsenosti.