Šampóny ktory je najlepsi?

janus33

ja mam rada gliss kur zlty ale v poslednej dobe si davam aj head and sholders mentolovy a mam po nom uplne jemne vlasy...len skoda ze kondicioner nie je taky

aeshly

šampi... o tej maske som už čítala, žĺtok a ol. olej. Naozaj pomáha? Ako dlho si ju nechávaš? Aj celú noc?

šampi

Ahojte, šampóny sú dnes kadejaké, a samozrejme, že na každý typ vlasov, takže je to individuálne, ale poznám jednu masku na vlasy a je dosť dobrá. Ja mám veľmi jemné vlasy-postrach kaderníčok, ale tá maska je fajn. Recept je jednoduchý: Pol dcl alebo 1 dcl (podľa dĺžky vlasov) olivového oleja zohrejeme a pridáme 1 žĺtok. Zmiešame a dáme na suché vlasy. Ja si to nechávam na vlasoch čo najdĺhšie a je to fajn potom. Skúste to??? Papi

ellie

inak ono je to velmi individualne.. ked ma niekto mastiace sa vlasy, popripade suche, je jasne, ze kazdemu vyhovuje iny typ samponu.. ale ja osobne som bola spokojna s gliss kur, garnier..

kuki

Ja mam rada LOREAL Elseve šampon na ferbené vlasy, aj od Pantene sú fajn.A aj z Avonu na zvačšenie objemu vlasov-Advance technology

trixy4

ja som spokojna s Gliss Kurom.je vazne dobry.pouzivam sampon,masku aj kondicioner aj v spreji.tato 4-kombinacia ti urobi zazraky s vlasmi.