Šampóny ktory je najlepsi?

Freya

Ja mám dlhé a farbené vlasy, dlho boli mastné pri pokožke a suché na koncoch, tvorili sa mi lupiny, nič mi nepomáhalo, ani drahé prípravky a masky. Potom som objavila v DMku Vitam Shampoo od Balea za 0,99 centov. Používam ho asi mesiac a mám teraz krásne, žiarivé vlasy, majú objem, menej sa mastia, lupiny nemám žiadne a dokonca sa mi polepšili vysušené a polámané končeky. Ďalšou výhodou je pol-litrové balenie a fantastická vôňa :) Vrelo odporúčam práve toto.

niektotaky

jednoznačne odporúčam šampóny od Loreal. nevypadávajú mi z nich vlasy, nemám lupiny, farba sa tak rýchlo nevymýva a vlasy sa mastia v pomalších intervaloch :)

stonozka

Hlavne si nemyslite ze ked si kupujete nejaky drahsi sampon ze spravi s vasimi vlasmi zazraky,niekedy aj klasicke zihlavove su lepsie a nemastneju z nich tak vlasy ako napr z gliss kur co v zahranici ho predavaju za par drobnych a ludia ho ani nekupuju

Danielle24

fúú, to je ťažké. Ale rozhodne by som si uz nikdy nekupila sampony Elseve a Pantene. Po elseve na farbene vlasy mi totalne, ale totalne, po cca 3 tyzdnoch pouzivania zacali vypadavat pri umyvani velke chumače vlasov, a samozrejme, mala som ich príšerne krehké, lávamé a vysušené (to asi z tej riadnej chemie a silikonu, čo tam do toho napchali). Takže, už nikdy. a Pantene - detto... ked si človek prečita zloženie, až mu zle príde. Neviem, ako ostatnym, ale ja som bola docela spokojná so šamponmi Nivea diamond gloss.. a ani sa mi po nich tak nemastnili, a hlavne, nevysušovali vlasy. Z tych drogerkovych mi najviac vyhovovala este Balea professional. Tie su tiez bez silikonov. Teraz pouzivam John Frieda - sú najlepšiee :)

Catali_na

mne najviac vyhovoval balea limetka a (tuším) citr. tráva na mastné vlasy. Ľahká priezračná konzistencia a perfektná voňa + nemastil mi vlasy.

barča

Chcem napísať že používaním toho Loreal Elseve šamponu a spreju ( čierno-rúžový obal) mám velmi suché a krepovité vlasy..Končeky mi totálne vysušuje:( neviem či len mne alebo aj ostatným

jankaaaaaaaaa

skor by som povedala ze na farbene vlasy je lepsie kupit sampony na jemne vlasy alebo take ktore vlasy umyvaju jemnejsie a setrnejsie a tym nevymyvaju tak farbu z vlasov

jankaaaaaaaaa

ale tiez som zhanala nieco na farbene vlasy. a ten gliss kur bol dobry, nemala som z neho az take zle vlasy. ale nevidim nejaky rozdiel ci mi ochranoval farbu vlasov.. neviem ci to nieje len reklama