Šampóny ktory je najlepsi?

Nellas

Ahoj. Ja možem odporučiť TIGI Bed Head Fully Loaded (kúpite na Notino) mám od TIGI už viac prípravkov na vlasy a sú naozaj super.

alexcampska

ja som velmi spokojna s medovo mliecnym samponom , a odhodlala som si vyskusat aj tuhe sampony znacka happyskin .. a prekvapila som sa lebo dost peni aj vsetko a bala som sa ze si s tym nebudem vedet umyt vlasy kedze ich mam dost dlhe ale bez problemov :) a su perfektne velmi som s nimi spokojna a su to prirodne samponny jeden tuhy sampon je vynikajuci aj na padanie vlasov to mi velmi pomohlo lebo som dlho brala hak a ked som vysadila strasne mi zacali padat a vyskusala som tento sampon a bol perfektny

Ipsilon

Ja som si umýval vlasy "šampónom" zo žihľavy od babky. Neviem, kde na tú žihľavu babka chodievala, lebo moje vlasy mali potom taký podivný, kovový lesk.

karmenK

Ťažko povedať, ktorý šampón je najlepší, keď neviem aké máš vlasy. Jemné, suché, rýchlo sa mastiace, poškodené? Na každé je určený iný šampón. Ale ak máš zničené vlasy, doporučujem nejakú výživovú masku a vitamíny na vlasy

lenka_samorin

ja stále od prvého tehotenstva riešim problém s padajúcimi vlasmi a po chválach na internete som skúsila Milva šampón Quinine. Ale zatiaľ po mesiaci nevidím žiadny účinok. A vlasy sa mi navyše rýchlo mastia.

vlasata

Ja si kupuje šampón aj kondicionér u mojej kaderníčky. Ak máte kaderníčku, ku ktorej chodíte pravidelne, nechajte si od nej poradiť. Pozná vaše vlasy najlepšie

dagmar12

ja vacsinu kozmetiky nakupujem cez parfums.sk, vzdycky spravim velku objednavku a mam zase zasoby na dlho :) a nemusim otravene behat po nakupnych centrach

kralovna_12

Ahoj kde prosímťa kupuješ Kerastase? Ja som ho kedysi používala a bola som spokojná, ale je tu u kaderníčky strašne predražený, takže si ho kúpim len sem-tam. :/

bee_1

Podla mna schwarzkopf BC alebo Loreal ..ja som objednavala z netu je to rychle a lacne a nemusis nikam chodit tieto dve znacky sa mi osvedcili, ale este aj revalid sampon je super .....ten je ale skor pre take uplne znicene vlasy... skus pozriet -odkaz odstránený- tu ....a iba si cez tu zlavu mozes ist na stranku a lacno objednat, su tam tieto vsetky za super ceny :)