sms-ky : ako na ne?

Príspevok v téme: sms-ky : ako na ne?
Tomáš --

Chcem sa opýtať tých, čo čítaju sms- ky svojim priateom. Mám podozrenie, že ma priateľka podvádza. Bohužiaľ si všetky sms-ky vamazáva. Ale je napr. v kúpeľni, či na WC, pípne telefón, pozriem na displej a tam má len, že P.T. Po pár minútach príde, potichu prečíta a vymaže. Keď sa opýtam, kto ti píše, povie, že mama, kamoška, z práce. Ako sa dá prečítať sms-ka, tak aby o tom nevedela? VeĎ keď ju prečítam, bude medzi prijatými a nie medzi neprečítanými. Ako to robíte vy? ďakujem

sway

Ja precitam a na nic sa nehram:-) Sice mam dobreho priatela,ktoremu verim,ale nechcem byt klamana,takze ked pride sms a je mobil pri mne tak ju rovno otvorim a poviem priatelovi,ze kto pise(aspon ma sekretarku).Na zaciatku protestoval,ze ma pravo na sukromie,ale nejak si zvykol.A kto nic netaji,tomu citanie sms nevadi.Moj nazor.Cize ak tam bude aj dolezita sms,ktoru nebudes moct zmazat,mozes sa tvarit,ze si jej niesol mobil a omylom to stlacil.

sign

jednoducho,prečítaj a vymaž.ona nezistí že jej písal,ked bude chceť tak jej napíše ešte raz...šak može sa stať že sms sa nedoručí. Ak v tej sms o nič nepojde tak sa rob že nič nevieš,ak áno tak prečítaj aj dalšiu ak sa potvrdí nevera potom ti to može byť jedno už že ťa odhalí.

zjuzjika

no neda sa to, jedine ze by si mal niekoho znameho, odkial ma ona operatora a ten by ti smsky mohol zistit...nijak inak sa to neda.... lebo ak tu spravu raz precitas...tak uz je medzi prijatymi....