sms-ky : ako na ne?

Príspevok v téme: sms-ky : ako na ne?
Tomáš --

Chcem sa opýtať tých, čo čítaju sms- ky svojim priateom. Mám podozrenie, že ma priateľka podvádza. Bohužiaľ si všetky sms-ky vamazáva. Ale je napr. v kúpeľni, či na WC, pípne telefón, pozriem na displej a tam má len, že P.T. Po pár minútach príde, potichu prečíta a vymaže. Keď sa opýtam, kto ti píše, povie, že mama, kamoška, z práce. Ako sa dá prečítať sms-ka, tak aby o tom nevedela? VeĎ keď ju prečítam, bude medzi prijatými a nie medzi neprečítanými. Ako to robíte vy? ďakujem

sway

funny,
pozri si film Fontana.Je to smutny,ale velmi pekny film o mladej zene ,ktora umiera a jej priatelovi.Tak nejak by sa mal kazdy milujuci chlap chovat.
Mas to tazke.Budes potrebovat vela vela sily a prave v takejto situacii by ta nemal este viac trapit.

funny

Keď ja som niekedy v pohode a niekedy to je úplne na... Nepodviedol ma nikdy fyzicky že sex. Ale takéto písačky už boli, dokonca jeho kolegova žena mu na nete písala že ho ľúbi atď. Kvôli tomu som tiež robila cirkus, ako inak som bola na vine ja. Preto mi to najprv ani nepovedal :-D
Potom bol kľud, a teraz táto labilná východniarka (bez urážky ak tu je nejaká z východu). On ju nechce mať na svedomí, ak by som jej ja zavolala, ale to že ja som v péčku, to je pohoda.
A sme manželia, keby sme neboli tak neviem, už asi nie sme spolu. V novembri budú tri roky.

sway

Ste uz manzelia alebo nie? Neplac,zeny su silne bytosti a clovek toho vydrzi viac ako sa zda.Hlavne sa nedeptaj takymi myslienkami ako si sem pisala.Hlavu hore! Na svete je 6,5 miliard ludi,je z coho si vyberat a rozmysli si,ci chces zbytok zivota zabit pri niekom ,kto si ta nevazi.Ak si ta naopak vazi, miluje ta a neslo o neveru,tak sa nepodcenuj a bud rada,ze ho mas.A aj ked sa nemozes rozvijat pracovne kvoli invalidnemu dochodku,stale sa mozes rozvijat ludsky a znamenat pre ostatnych velmi vela.

funny

To je jedno.
Zistili mi dedičnú genetickú chorobu, ktorá sa zatiaľ nedá nijako liečiť, len chirurgicky. Ostrániť postihnutú časť čreva, a keďže mám k tomu pridružený taký syndróm ešte, mám nádory v bruchu, ktoré sa nemôžu operovať, resp. ich nevedia operovať, takže idem chodiť na chemoterapiu. A to že nemám črevo mi fajne posralo (s prepáčením) psychiku aj všetko ostatné. Neverím si, oproti zdravým ženám sa cítim ako debil. Už len to že ani do 200 m vzdialeného obchodu nemôžem ísť kedy chcem ale len potom čo odsedím wc.... a tak. Žiadne prechádzky, žiadny sex, žiadne deti.
A ja sa vlastne tomu môjmu čudujem že je stále so mnou. Asi preto som k nemu taká zlá že ho vedome odháňam.

funny

Viete baby, keby som bola ok a zdravá, tak mi to je jedno. Behom týždňa som prišla o všetko, zdravie, prácu, postavenie, sebaúctu aj sebadôveru. Vtedy sme spolu chodili a furt ma porovnáva aká som bola predtým. Jasné že som sa zmenila, som krypel na invalidnom dôchodku. Mám 28 rokov a nič som v živote nedosiahla. Som k nemu odmeraná lebo ma tak či tak raz opustí. Ak to urobí na môj popud je to lepšie ako keď ma fakt naozaj podvedie. Ja viem že si sama robím zlé ovzdušie doma, ale bojím sa.
Bože a nič iné nerobím len revem a revem. Hlupaňa.

sway

Funny,
tak si rozmysli,ci mu odpustis.Zase nevera nie je najhorisa vec na svete - aj ked tak velmi boli od milovaneho cloveka.
Ja by som odpustila - ved sme len ludia,ale chcela by som to do detajlov rozobrat,preco to spravil atd..Je jasne,ze nejaku dobu by som mu naozaj nedala dychat a musel by tazko ziskavat stratenu doveru.Ak by to vydrzal a niesol nasledky ,potom z toho este moze byt znovu pekny vztah..

dávid ...

Bože vy ste trúbky. Veď sms-ky milenkám a od mileniek sa píšu len v pracovnom čase. potom sa vymažú. A milenci sa predsa dohodnú, že si domov písať nebudú. A okrem toho, čo furt vypisovať. Veď zavolám, nie?

sedláčka

cha! tym ze zlomil sim kartu sa vlastne priznal. Mal ti povedat ze ho takymto sposobom obtazuje chora osoba - co je podla mna vymysel storocia :DDD urobit to moj chlap tak mu zlomim este zopar kuskov hajzlovi :)