Uzivam HAK a zabudla som si vziat tabletku

Príspevok v téme: Uzivam HAK a zabudla som si vziat tabletku
kamila987

prosim vas, uzivam HAK a zabudla som si vziat tabletku, resp. vzala som ju neskor ako 12h a dnes rano sme sa s partnerom milovali, sice sme pouzili kondom, ale ten sa nam zvliekol a nieco islo aj do mna. prosim vas mozem uzit tabletku "po" aj ked beriem HAK? som v prvom tyzdni uzivania HAK. prosim rychlo, dakujem.

sasa0704

vieš čo ti poviem ? Ja som raz mala taky problem že chalan sa do mna spravil na konci blistra a zabudla som si dat treti tyýžden tabletku a nedala som si a tehotna som nebola a chalan to dal do mna cele , tabetka ti v tele učinkuje ešte 36 hodín.A ked más vysoko davkovane tak sa nemáš čoho bať , mne to vravel gynekolog že sa nemam stresovať. Fakt sa neboj a ešte ked tie tabletky uživas dlhsie tak ich más stale v tele , a podla mna by tam tie spermie ani nevydržalikoli chemikáliam :-) Držim ti palce a daj vedieť ako si dopadla , ale tabeltku po by som si nedala .podla mna je to zbyčone si ničit zdarvie

alz-bee

aj som si minule na teba spomenula, ze ako si sa asi rozhodla:))...ja myslim, ze si spravila dobre:)) a az mozem poradit, tak radsej si nastav na mobile budik na tabletku. Ja ho mam uz 2 a pol roka nastaveny na 18.hod, aby som nezabudala :-P :)) maj sa, paaa

kamila987

tak som si nakoniec tu nudzovu tabletku radsej vzala, aj v navode mala napisane, ze v pripade, ze uzivam HAK, tak mam normalne pokracovat dalej, tak sa to asi moze.. zatial mi nic nie je, nekrvacam ani nic podobne, len ma este v ten isty den pobolievala maternica ako pred menzesom, ale inak snad v pohode.. a dakujem za vsetky ohlasy:)

niekto

hak ma taky ucinok nehovor ze nie

a pls toto ma vemi zaujima odkial cerpas informacie napr to ze tych 8% je blbost

niekto

a tym ze sa poriadne neurobil som myslel to co uviedla ze nieco islo domna

ano staci jedna spermia ale cim je ich tam menej tym je mensia sanca ze sa tam ta spermia dostane a ked zoberies do uvahy to ze je vdaka hak zahusteny hlien ....

severanka

niekto: chalan sa nemusí PORIADNE urobiť, aby baba ostala tehotná... čo to je podľa teba, že PORIADNE :D ?
stačí aj jedne jediná spermia :)
btw, pre mňa je tých 85% fakt dosť ! ! !