Uzivam HAK a zabudla som si vziat tabletku

Príspevok v téme: Uzivam HAK a zabudla som si vziat tabletku
kamila987

prosim vas, uzivam HAK a zabudla som si vziat tabletku, resp. vzala som ju neskor ako 12h a dnes rano sme sa s partnerom milovali, sice sme pouzili kondom, ale ten sa nam zvliekol a nieco islo aj do mna. prosim vas mozem uzit tabletku "po" aj ked beriem HAK? som v prvom tyzdni uzivania HAK. prosim rychlo, dakujem.

severanka

niekto: a zase samé drýstiky... mám alergiu na vetu: bola tu jedna baba a písala... A ČO ? to je smerodajné? ? ? je vysoká šanca že môže ostať tehotná nakoľko je v prvom týždni užívania... stačilo by, keby si slečna prečítala leták svojej antikoncepcie a ty si nejaké naštuduj tiež, lebo sem zase prispievaš idiotinkami...
tie svoje percentá si nechaj pre seba...
jednoducho - je potrebné vziať Escapelle a ja bysom ho rozhodne vzala - ako tu už bolo napísané - radšej bordel s cyklom ako neželané tehotenstvo...
takže, milý NIEKTO - študovať, študovať, študovať...

niekto

kamila987 co sa presne moze stat neviem ale asi ti to rozhasi cyklus mozes mat bolesti ...
porozpravaj sa o tom s priatelom
spytaj sa v lekrani ked sa nemozes dovolat gyn.
a zavas ci to stoji za to

niekto

ja viem ze je riziko otehotnenia otazne je ci to male riziko stoji za tie zdravotne problemi

ked nepouzivas ziadnu ochranu Tak mas sancu otehotnenia tak 85% za ROK

kebyze sa jej prave teraz uvolni vajicko a zaroven sa tam ta trocha spermii dostala a oplodnila ho este stale sa musi uhniezdit

Tabletka po brani tak isto ako hak proti uhniezdeniu ale ucinejsie

btw hak ma Pearlov idex 0,3 - 8% pri com tych 8% je bezne pouzivanie cize zabudnuta tabletka antibiotika a tak ....

en.wikipedia.org

niekto

si myslis ze pre mna ako chlapa by tehotna frajerkaa neznamenala zmenu zivota ?

bola tu taka tema a jedna baba napisala ze sa to nesmie kombinovat

tabletka po ma tak 84% ucinnost co je dost malo v porovni stym ake ma riziko teraz ...

alz-bee

niekto: neber to v zlom, ale ty si chalan a asi si nedokazes predstavit, co zena preziva, ked jej hrozi, ze by mohla byt tehotna...nemoze sa spoliehat na to, ze tehotna nebude aj keby sa do nej urobil...aj v pribalovom letaku pri kazdej HAK pisu, ze ked sa zena oneskori s tabletkou o viac nez 12hodin, tak je riziko otehotnenia..zrejme to tam nepisu len tak zo srandy...no a este aj ked nechtiac do nej dal, tak je tam riziko otehotnenia ovela vacsie...mozno, ked si da tabletku PO jej to spravi v tele bordel, ale je vacsia sanca, ze tehotna nebude, nez keby si ju nedala a mala sa spoliehat na to, ze snad HAK zaucinkovala...

alz-bee

Ja som v takej situacii nikdy nebola, ale keby som bola na tvojom mieste a nezdvihali by mi to na gynde, tak by som sla do lekarne spytat sa, ci to moze mat nejaky extra zly vplyv na telo (skombinovat tabletku Po a plus brat HAK)...a keby mi nevedeli poradit ani tam, tak by som si proste tu tabetku PO dala...radsej nech sa moje telo nejak s tymi tabletkami popasuje, ale aspon budem mat pokoj na dusi, ze snad tehotna nebudem, nez si tu tabletku nedat a byt v prdeli z toho, ze tehotna mozno budem...drzim palce...

chacko

cawenky.. a co takto postinor,?? tabletka proti otehotneniu.. v lekarni ju kupis.. do 12 hod po pohlavnom styku sa musi uzit...vies co to je,, nie,??? radsej nech to v tele urobi bordel s Hak ako otehotniet.. a potom to uz doriesis s gynekologom. hm? v lekarni ti poradia urcite...

niekto

radsej to neber aj kebyze sa do teba naplno urobi pravdepodobne tehotna nebudes

hak posobi 3ma sposobmi
zabranuje ovulacii
zahustuje hlien takze sa tam spermie tak lahko nedostatnu
a ak nahodou hej tak este stale brani tomu aby sa vajicko usadilo
..