muzske ego....

Príspevok v téme: muzske ego....
brunca

Damy,poznate takych muzov?
Tich co zena opustila,podviedla,co im nebol dost dobry? Proste opacne garde ako pri nas a nevere,rozchode. Ibaze kym zena sa po takomto zazitku stiahne do seba, hlada odpovede, obvinuje sa, muz si dviha svoje znicene ego, sebavedomie a lieci komplexi dokazovanim aky je skvely, presviedca o tom zeny, namotava jednu za druhou a potom ho prestanu zaujimat. On nechce lasku, pretoze ich podvedome nenavidi,len si mysli ze tuzi po laske. Jemu proste robi len dobre ked vie ze ho zeny chcu, tuzia po nom, vtedy sa citi ako chlap ! je to proste asi to iste ako ked zranena zena vyhladava situacie,ked drazdi chlapov, namotava ich a ked sa chytia tak ich posle niekam...proste sa im snazi ublizit,mysli si ze jej bude lepsie,no neuvedomuje si ze tymto sposobom ublizuje ovela viac sebe. tento prispevok prosim neberte osobne,nie je mysleny na nikoho konkretne,keby to tak bolo tak sa nepodpisem vlastnym nickom,aby zas nedoslo k nejakemu nedorozumeniu. tak ak ma niekto k tomuto co povedat,vlastnu skusenost, muzi aj zeny sem s tym.zas raz otvorime diskusiu ktora nema ziadny zaver ani riesenie,ale aspon bude o com kecat.

janosik

podla mna zoznamka cez net je dobry sposob. ved si zober kolko ludi nema nikoho, len preto ze ho nestretli. a tam ho stretnut mozes, lebo jednak ich tam je vela a jednak su tam ludia, ktori sa chcu zoznamovat.

brunca

dik givusik!
som stastna ako blcha ale zas nechcem sa predcasne radovat.skoda ze to neskusis,je to sranda.tiez som sa tomu dost dlho branila,no nakoniec som to riskla.ved risk je zisk.ale asi ta nepresvedcim, samozrejme ze je to kazdeho vec. tiez som si myslela ze ked sa muzi zoznamuju tymto sposobom tak musia mat nejake chybicky krasy,no niektory su len sklamany laskou rovnako ako my a nemaju chut priameho zoznamenia zo strachu z odmietnutia.

giv

samozrejme,ze ti to zelam,brunca!!!
hoci mne sa tie 3 tyzdne zdaju dost kratke,ale prave preto je najlepsie priame stretnutie,a tam si vsimnes aj to,co z pisaneho nie je mozne zistit,aby si si bola ista.
ja zatial neplanujem tento sposob,ale dakujem za radu :)))

brunca

givusik ano nasla som ho myslim ze je to on ten pravy,cez zoznamku pisali sme si sice asi tak cca 3 tyzdne ale dost intenzivne,vydeli sme nedavno svoje fotky to je tiez ok, proste ma vsetko co chcem a on zas berie vsetko co mam ja. o par dni sa stretneme samozrejme ze to moze stroskotat na tom ze tam nebude iskra ale myslim ze nie. myslim tak na 80% tie zvysne sa doplnia pri stretnuti a samozrejme pri spolocnom spoluziti,lebo zas moze mat iste muchy ktore mi budu vadit,ale myslim ze sa pozname dokonale a tak dlho sa clovek nedokaze pretvarovat to by musel byt fakt dobry herec a casom by sa do toho zamotal a zas nie som sprosta aby som to nevidela.a som aj dost opatrnna.preto ti hovorim aby si to skusila,vyplnis si cas, samotu, dobre sa zasmejes a mozno najdes medzi tym aj toho svojho. a ak nie aspon ziskas novych priatelov. zelam ti to z celeho srdiecka tak aj ty mne drz palce aby sa to dotiahlo do uspesneho konca.velmi uspesneho :-)))

brunca

presne tak giv,zdviha to sebavedomie a urcite to robi dobre nielen muzom ale aj zenam, ktore maju iste komplexi po rozchode. myslim skor psychicke. jasne ze to uz nerobis,lebo si hlavicka a vies ze to k nicomu neviedlo. jasne ze sa namotavaju na zovnajsok ale to potom zas ublizovalo mne ze len na ten zovnajsok a nic viac tak som toho tiez nechala.

giv

brunca,nasla si ho??!! a to sa akym zazarakom podarilo? ako vis,ze je to on? a ze ma aj on zaujem o teba? mozno si to uz niekde pisala....prepac,ak sa pytam,ale asi som to prehliadla.a kolko percentu istotu mas,ze to je naozaj On s velkym O?

giv

ja to uz nerobim.uz su mi fuk vsetci muzi...preventivne. a nebolo to preto,ze som ich chcela trestat. to oni sa sami namotavali...v prvom rade na zovnajsok. priznam,robilo mi to dobre,ved komu nie,hlavne ak si o sebe myslis,ze nestojis za nic,tak to sprinasa malu iskierku nadeje,ze sa mylis. ale strach bol silnejsi a preto som to ukoncovala hned v zaciatkoch.

brunca

ved netvrdim ze vsetci su rovnaky. to musis mat asi zdrave sebavedomie alebo co aby si to takto neriesil a ono je asi aj dobre ked poznas pravdivy dovod pri rozchode,potom sa nemusis sam seba pytat,co je na mne zle,kde sa stala chyba.ale si jednoducho povies ok tak tejto nevyhovujem najde sa taka ktorej to vyhovovat bude.