muzske ego....

Príspevok v téme: muzske ego....
brunca

Damy,poznate takych muzov?
Tich co zena opustila,podviedla,co im nebol dost dobry? Proste opacne garde ako pri nas a nevere,rozchode. Ibaze kym zena sa po takomto zazitku stiahne do seba, hlada odpovede, obvinuje sa, muz si dviha svoje znicene ego, sebavedomie a lieci komplexi dokazovanim aky je skvely, presviedca o tom zeny, namotava jednu za druhou a potom ho prestanu zaujimat. On nechce lasku, pretoze ich podvedome nenavidi,len si mysli ze tuzi po laske. Jemu proste robi len dobre ked vie ze ho zeny chcu, tuzia po nom, vtedy sa citi ako chlap ! je to proste asi to iste ako ked zranena zena vyhladava situacie,ked drazdi chlapov, namotava ich a ked sa chytia tak ich posle niekam...proste sa im snazi ublizit,mysli si ze jej bude lepsie,no neuvedomuje si ze tymto sposobom ublizuje ovela viac sebe. tento prispevok prosim neberte osobne,nie je mysleny na nikoho konkretne,keby to tak bolo tak sa nepodpisem vlastnym nickom,aby zas nedoslo k nejakemu nedorozumeniu. tak ak ma niekto k tomuto co povedat,vlastnu skusenost, muzi aj zeny sem s tym.zas raz otvorime diskusiu ktora nema ziadny zaver ani riesenie,ale aspon bude o com kecat.

brunca

Ahoj giv
presne tak giv ja som to tiez robila asi tak rok az dva po rozchode.ano vystihla si to myslim ten dovod preco to robime. este stale to robis muzom???
inak giv vyborna sprava-nasla som ho!!! takze nevesaj hlavu da sa to, existuju este muzi ktory chcu zeny ako sme my :-)
slusny muz-neviem co ti pripada neuveritelne.precital si si aj koniec? alebo sa snad priradujes k takymto muzom? to neni odsudzovanie, vsak tiez som to tak robila.

giv

brunca,pozname :((
a ja to tiez nikedy tak robim muzom,ale s tym rozdielom,ze uteciem,lebo sa bojim,ze to znovu nevyjde,a ze mu nakoniec nebudem dost dobra.taky podvedomy reflex: rychlo prec,aby mi neublizil,ked do bude horsie boliet :((
dobre ranko inac :)))