Prasacia chripka

Príspevok v téme: Prasacia chripka
bublifuk

Zdravim,
zakladam tuto temu, pretoze je to aktualne a zaujima ma ako to ludia u nas vnimaju, bojite sa prasacej chripky? A co si myslite o tom ze WHO vyhlasila piaty stupen ohrozenia prepuknutia pandemie? Podla mojho nazoru to prehanaju...
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

sama

Každé očkovanie má riziká,ihla sa nedá vymeniť ,lebo je zatavená,a prečo by dávali čip na koniec ihly a nie rovno do vakcíny?ja sa dávam očkovať iba proti tetanu,a nechápem aj keď by to bola pravda ,tak čo ,že sme očipovaný?špehovať sa dá aj zo satelitu bez problémov ondrejka.blog.sme.sk

RNG

ma niekto nejake ine informacie na tuto obludnu a v kutiku duse dufam nepravdivu temu?
Detsky mikroskop ma plno ludi, dokonca aj lepsie, so zvacsenim az 1200 krat.
Priznam sa, ze sa mi tazko spava, ked si uvedomim, ze nejaka skupina na svete chce ludi oznacit ako psov alebo dokonca im nasadit do tela rozne geneticky manipulovane materialy, ktore mozu poskodit ich imunitu a sposobit genocidu.

RNG

ak by z tohoto len nieco bola pravda, a clovek nikdy nevie, lebo su na svete organizacie, ktore maju takyto program, tak o to viac treba cele to ockovanie preverit a to nezavislymi ludmi, ved nie je problem najst cipy v ihlach a ked to zistia tisice ludi, nebude sa to dat "zamiest pod koberec" to by bola naozaj obludnost pachana proti ludstvu.
Pevne dufam, ze to nieje tak, ale pre istotu si to treba dokladne preverit.
Zlo na svete existuje, realne, u veriacich to nazyvaju vplyv diabla, u neveriacich snaha o kontrolu a diktaturu nad masami.
Aj ludi, co sa o to pokusaju je dost, aj organizacii, ci uz znamych ci tajnych sprisahani.

jaaa

Skutečná pravda - čipovací vakcíny
05.10.09 dr. Ryke Geerd Hamer
Z různých internetových zdrojů pocházejí tyto informace o čipovacích vakcínách. Proč se dělá takový humbuk s očkováním proti celkem neškodné sezónní chřipce? Cílem je očipovat co nejvíce lidí. Špička každé individuální vakcíny či Tamiflu má zavést do těla smrtící čip... Stejně mi bylo divné, proč se vždycky v televizí říká, že je k dispozici tolik a tolik "individuálních vakcín". Takže to proto, že s každou dostanete individuální číslo ...
________________________________________
Čip ve špičce jehly
standeyo.com
Dr. Ryke Geerd Hamer
Včera, 27. srpna 2009, jsem měl úvodní přednášku o German New Medicine (GNM) blízko Vídně v Rakousku. Byla tam se mnou moje žena a asi 40 posluchačů. Na konci se jako součást diskuse mluvilo i o prasečí chřipce a tu vstala jedna žena a prohlásila následující:
Jedna její přítelkyně pracuje pro farmaceutickou společnost ve Vídni a řekla jí, že jehly injekcí proti prasečí chřipce obsahují ve špičce nanočástice, které nemohou být rozpoznány prostým okem, ale které jsou zřetelně viditelné mikroskopem, který zvětšuje pouze 12x, jako například dětský mikroskop. Zaměstnanci farmaceutické společnosti se dověděli, že tyto nanočástice fungují v těle jako motherboad v počítači a mohou uchovávat spousty údajů.
Tato žena dále uvedla, že pracuje v oblasti medicíny. Ptala se prý právníka, který k ní přišel jako pacient, jak se dá vyhnout tomu, aby byl člověk čipován. Řekl jí, že ví o plánovaném čipování populace; ve skutečnosti většina členů vyšší společnosti ví o tomto plánu. Pro tento rok nebyla plánována žádná nucená očkování, ale lidé měli být přes média spíše získávani, aby si nechali dát injekci dobrovolně.
Pro případ, že by takových bylo příliš málo, je nucená vakcinace plánována na příští rok. Výjimkou z tohoto jsou některé profesní skupiny jako elita, politikové atd. On jako právník znal způsoby, jak se vyhnout injekci, ale pro většinu populace není žádného úniku.

Interview s Dr. Gerdem Hamerem (GNM)
26. srpna 2009
Hamer: Nejlépe se dá pochopit, co je zamýšleno, podle toho, o čem se nemluví. Může se mluvit o očkování, ale nikdo se nezmiňuje o čipu implantovaném na jméno. To je skutečně divné, protože čipování je evidentně čelná záležitost dnešních masívních vládních opatření. A o tom, že čip Hitachi funguje a že může být kombinován se smrtícím čipem, jsme mluvili již v předchozím interview.
Totéž lze sledovat v tom, jak dopadla moje GNM (German New Medicine – alternativní medicína). Tato nová medicína, (vyvinutá dr. Ryke Geerd, Hamer, M. D.,) pracuje s předpokladem, že každá nemoc, včetně rakoviny, má původ v neočekávané zkušenosti šoku. Tento objev přišel poté, kdy dr. Hamer, bývalý internista na onkologické klinice Univerzity v Mnichově ztratil syna v náhlé tragédii a poté dostal rakovinu varlat.
Diagnóza ho vedla ke studiu spojení mezi stresujícími událostmi a nemocemi tím, že sledoval historii svých pacientů s rakovinou. Po 28 let se diskutovalo o Hamerovi jako o „vyřízeném člověku“, ale ne o tom, zda jeho medicína skutečně funguje a zda její závěry jsou opakovatelné, a že může být prokázáno že fungují, i když existovalo 30 publikovaných ověřených výsledků. To samé platí o Tamiflu! O něm se vedou nekonečné diskuse, zda škodí nebo ne, ale nemluví se o mikročipu. Samozřejmě Tamiflu je škodlivé, je to jed. Také poškozuje hojivý proces nebo vagotonickou fázi těhotenství (poslední trimestr). Ale smrtící čip tomu dodává zcela nový rozměr. To, že tento čip bude použit, aniž by se lidé znepokojili, lze vidět z toho, že i chemoterapie a morfin jsou používány bez znepokojení navzdory vysoké úmrtnosti, zatímco většina lidí by mohla přežít při léčbě GNM.

RNG

nenikas, ja tu zijem uz vyse 40 rokov a este nikdy som "nehorekoval pri pive" a rozhodne by som sa za ziadnych okolnosti nechcel "vratit" na Slovensko.
A mam tiez niekolko "titulov", som promovany fyzik, diplomovany inzinier elektrotechnik a momentalne mam firmu uz dlhe roky, kde produkujem vyrobky pre letecky priemysel, takze som aj odbornik na materialy, mechanicke a tepelne spracovanie a podla mojej zeny aj ovela lepsi chemik, ako ona, hoci ma v chemii masters degree.
Nuz nehovorim to na chvalu, ved clovek si nemoze robit zasluhy z toho, ze sa osudom narodil ako velmi rychle sa uciaci.
To som ti sem dal len na ilustraciu, aby si vedela, s kym jednas.
Inac byvam a podnikam v Elk Grove, casto sa zucastnujem a aktivne pracujem na roznych krajanskych podujatiach, takze sme sa tam uz aj pravdepodobne mohli stretnut.
A hoci mam viacero lekarov priatelov, nebol som u ziadneho uz vyse 15 rokov a riadim sa radami roznych znamych alternativnych lekarov(tj lekarov, co normalne vystudovali medicinu a pocas svojej praxe si zvolili postupne pouzivat neklasicke alternativne prostriedky, lebo zistili, ze su lepsie, nez chemicke lieky a zaroven bez postrannych ucinkov.)
Uviedol som ich tu uz parkrat viacero, ak sa o to zaujimas, su tam aj adresy a mozes si predplatit ich periodika, spravy a knihy, ktore tiez vydali.Hladaj pod Whittaker, Wiliams...tu na fore.
Dobru noc.

nenikas

Nuz a dodatok: si jeden z mnohych Slovakov zijucich v USA, ktori horekuju pri pive, ake je to tu vsetko zle. Preco si potom tu? Vrat sa na Slovensko, ked sa ti nepaci.

nenikas

Ja sa nad tymi, co su home schooled smejem, len pisem, ze v USA je to povolene a potom to tu aj tak vyzera (uroven vzdelania). Neporovnavala som vyuku doma a chodenie na vysoku skolu, to nejak pleties, vobec nerozumiem, co si chcel povedat prvym paragrafom. Ja mam dve vysoke skoly. Zila som v NYC a teraz zijem v northern Illinois... Neviem, ake mas zdravotne poistenie, ale ty si tak bezne u doktora diktujes, na aku proceduru ci medicky ukon ta ma poslat? Tiez netusim, ako dopadne ta zdravotna reforma, pokial viem, tak McCain chcel, aby aj ti, co maju dobru poistku od zamestnavatela, o nu prisli a kupili si ju sukromne a Obama zatial tvrdi, ze ti, co maju dobre poistenie si ho mozu ponechat...