ako dalej vo vztahu

Príspevok v téme: ako dalej vo vztahu
mino 25

prosim poradte mi ako mam dalej zvladat moj vztah s priatelkou.tohto roku sme sa uz rozisli 2 krat a vzdy sme sa dali zakazdym dokopi.Problem bol v tom ze ona chcela viac ako sme mali vo vztahu.Lakaju ju stale nove veci.Vzdy ked som sa podriadil bola na chvilu spokojna a potom znova prisla na nieco nove co jej vadi.Ked sme sa rozisli volala mi stale a tvrdila ze je jej smutno, ale ze si to zasluzi byt sama a ze nechce aby sme boli uz spolu, ale zakazdym sa nam podarilo pokracovat dalej, lebo som jej slubil ze to bude uz ine.Teraz to prislo znova na nu, lebo sa nic od toho casu nezmenilo ako som jej slubil, lenze na tom sa pracuje a trva to dlhsie(byt,auto...).Ja som pri nej stastny ala ona nie.Chce aby som sa teraz rozisiel ja, lebo ona by mala z toho zle a znova by vyzerala ako .... a chce byt so mnou preto nasilu aby nebolo na nu zle z nasho okolia.Sme spolu 5 rokov.Prosim poradte mi ako to mam vyriesit, bez toho rozchodu.Dik

chlapp

Mam podobny nazor ako "slusny_muz"
o 20:04. Mam taky pocit, ze z tvojej strany je ona jednou z prvych lasok v tvojom zivote a milujes ju uprimne. Takato laska je unikatne najkrajsia, ale zaroven hrubo najbolestnejsia v case rozchodu. Aspon u mna to tak bolo, a na kazdy novy potencionalny vztah sa od vtedy kukam s triezvostou a co lutujem, trochu aj s chladnou vypocitavostou...

brunca

nikdy to nebude fungovat,musel by si sa jej cely zivot podriadovat, prisposobovat.jej naroky budu stale rast-nezvladnes to. niektorym zenam proste staci malo inym zas nie.

slusny_muz

Vidno ze ju milujes, lebo este ju aj obhajujes...
Zamysli sa nad tym, ci si schopny pre nu spravit to co chce....lebo ked budem mat byt auto, zas bude chciet nieco viac...
Najdi si zenu, ktora chce hlavne Teba, nie materialne veci....

giv

niektorym by jednoducho stacilo,aby ten pravy existoval, nie to mal este byt a auto.
zo skusenosti mojho dobreho kamarata: podobne sa takto rozchadzali a znovu schadzali, a nakoniec to aj tak skoncilo.definitivne, a obaja su konecne spokojni v inych vztahoch. ja osobne si myslim, ze to nema vyznam.a, mino, uvidis, ze sa nemylim.

slusny_muz

To nebude klapat. Mal by si si najst inu, ktora bude spokojna s tzm co mas a mozno aj trochu trpezlivejsia....a nie je ona nejaka materialistka?? byt auto