ako dalej vo vztahu

Príspevok v téme: ako dalej vo vztahu
mino 25

prosim poradte mi ako mam dalej zvladat moj vztah s priatelkou.tohto roku sme sa uz rozisli 2 krat a vzdy sme sa dali zakazdym dokopi.Problem bol v tom ze ona chcela viac ako sme mali vo vztahu.Lakaju ju stale nove veci.Vzdy ked som sa podriadil bola na chvilu spokojna a potom znova prisla na nieco nove co jej vadi.Ked sme sa rozisli volala mi stale a tvrdila ze je jej smutno, ale ze si to zasluzi byt sama a ze nechce aby sme boli uz spolu, ale zakazdym sa nam podarilo pokracovat dalej, lebo som jej slubil ze to bude uz ine.Teraz to prislo znova na nu, lebo sa nic od toho casu nezmenilo ako som jej slubil, lenze na tom sa pracuje a trva to dlhsie(byt,auto...).Ja som pri nej stastny ala ona nie.Chce aby som sa teraz rozisiel ja, lebo ona by mala z toho zle a znova by vyzerala ako .... a chce byt so mnou preto nasilu aby nebolo na nu zle z nasho okolia.Sme spolu 5 rokov.Prosim poradte mi ako to mam vyriesit, bez toho rozchodu.Dik

mino 25

to auto nie je dolezite! ved mame len by sme lepsie chceli.Ten byt je prim v nasom vztahu, len ona ho chcela skor ako ja a nase finance na to este akosi nestacili ja som bol opatrnejsi vtedy v tomto konani, ale teraz uz to riesime naplne obratky,len zase ona by ho chcela uz zajtra, ale to sa da az tak o mesiac mozno o dva. A to pre nu vyzera ze nic neriesim a nechcem, ale ja velmi chcem a velmi riesim len po tichu.

zuzka*

Myslim, ze o auto a byt by ste mali snazit obaja nielen ty a ak ste rozisli kvoli materialnym veciam tak neviem, ci je ta vyvolena.

iriska

ak ta ma rada, tak by mohla byt trpezliva. neviem,styri roky cakania na byt a auto??? a nebola by spokojna na zaciatok iba s bytom? vsak asi robis co mozes a to snad vidi.ak ta ma rada,tak v dobrom aj zlom...aj vo vsetkom.

iriska

rada by som optimizmu,ale ked sa ona priamo a jasne vyjadrila,tak nie je o com snivat...alebo iba snivat.alebo chces, aby si dopadol tak,ako niektori z nas,ze ta bude podvadzat?
skarede slova. rozchod je vzdy prinajmensom pre jedneho tazky a bolavy.porozpravaj s nou este raz,preberte to,a snad sa uistis,ze tuzi po inej lovestory. som z toho smutna,ale asi je to tak...to,co pises o vasom vztahu tomu nasvedcuje :((

mino 25

ale mne sa to tak nezda ze by chcela nieco co sa neda, ten byt planujeme dlho a to auto zase nemusi byt hned. je z prvych lasok to je pravda, ale zase si rozumieme a chapeme sa v inych veciach na 90 percent

chlapp

Mam podobny nazor ako "slusny_muz"
o 20:04. Mam taky pocit, ze z tvojej strany je ona jednou z prvych lasok v tvojom zivote a milujes ju uprimne. Takato laska je unikatne najkrajsia, ale zaroven hrubo najbolestnejsia v case rozchodu. Aspon u mna to tak bolo, a na kazdy novy potencionalny vztah sa od vtedy kukam s triezvostou a co lutujem, trochu aj s chladnou vypocitavostou...