je mozne ze otehotniem..

n...

engelchen... na tebe som sa dosť pobavila:D:D:d s tou krízou... aaa soska či ako to..:D:d neboj nebudeš tehotna:D:D:D:d nagoogli si oplodnenie.. to musiš sexovať a to čo vyjde z partnera to biele:D:d a to do tovojej ... tak potom tu môžeš písať..:D:D či si neni tehotna.. veď sperma moc tak dlho na vzduchu nevydržia.. alebo by to boli supermanove:_D:D:D: a ani si nesadaj na verejných toaletach je to nehygienické ..to je vše

chudatkooo

chudatko tehotne...a take mlade...to nic,ty to dako zvladnes,povedz to rodicom,nenechaju ta v tom.. :D,,,ach..niekto si tu musel robit srandu..inak si neviem vysvetlit ani jedno slovo v tej otazke

nikolettka

mirco...ani pohlavnu chorobu tak jednoducho nechytis...na zachode je taka minimalna sanca ako ze teraz sa zmenim na krtka :DDDD ale nie vazne...neverte takym hlupostiam...pohlavnu chorobu dostanes na 99,9 percent pohl.stykom, na spinavom hajzli mozes maximalne chytit nejaku pliagu, ekzem, pliesen, nejake kozne choroby...

nikolettka

rrrrrrrrrr...ci co to si :DDD nemusim to robit kazdy den aby som vedela ze ked utriem zachodovu misu tak to mam potom ZAHODIT a neutierat si ziadnu cast tela :DDDDDDDDD a nemusim to robit kazdy den aby som vedela z coho je tehotenstvo...staci ti chodit na zakladnu skolu aby si take nieco vedela...myslim na prirodopis

chery lady

ja sa dobre smejem:D iba nechapem ako prve utries s papierom ostatu dosku na panskom zachode? a potom si utries pindu ??si normalna tak skor nieco chytis!

zjuzjika

soska ma mozno taku ludsku uchylku, ze jej robi dobre utierat si susuru s papierom, ktorym utrela niekoho moc.... zvlastne,ale stava sa....
severanka, lenze ako si si mohla vsimnut, tu si vela bab mylsi, ze aj ked prehltnu semeno, tak otehotneju...no co ved zazraky sa mozno na svete deju :-)
tak drzim palce soska, aby si nam tu o tyzden nepisala, ze si otehotnela z toaletneho papiera, bolo by to dost zabavne a hlavne bola by to strasna senzacia....