je mozne ze otehotniem..

severanka

soska: máš 1 000 bodov u mňa za najdebilnejšiu otázku akú som kedy čítala...dosť humus, utierať si šušku papierom, ktroým si predtým utrela nejakú hajzlovú misu od nejakého moču...bléééé...
inak, len tak pre info - tehotenstvo sa udeje predovšetkým pri pohlavnom styku :D

zjuzjika

inak soska, spermie padaju aj so stromov, takze teraz v tomto obdobi by si si mala na to davat pozor...ani nevies ako a mozes otehotniet....

zuzu525

PREBOHA :DDD ako mozes utriet zachod a potom sebe pindu??????? no neviem ale to uz je dost brutal.... a jasne ved spermie su vsade v moci aj vo vzduchu...poletuju okolo nas a len hladaju koho oplodnit :DDDD a najlepsie je ked sa nejaka spermia prilepi na zachodovu misu a caka tam na teba :DDDDD to fakt existuju taki hlupi ludia??? alebo si niekto robi srandicky srandicky

ujyi

pre pana krala ty si snad srandu robis ??? toto je co za primitivnu otazku ?! hanbila by som sa tka enieco polozit ..!nemam slov

technécium

tá možnosť je tu, vieš papier to je celulóza, a v nej sú póry /medzery/, ktoré sú úplne ideálne na zachytenie spermií-tie chvostíky sa tam zvyknú zachytiť, preto sa treba rozvážne utierať, to vieš istá si nemôžeš byť ničím