Sex mi nic nerobi... =,(

gomez

Stáva sa to občas keď má dievča priveľkú mušličku.
Prepáč, že o tom takto z mosta do prosta ale viem o čom hovorím. Skús si ju niečím väčším roztiahnuť a zistíš či cítiš alebo nie. Ja myslím, že na 90% ano.

pipa

natali a laura-skuste polohu na sviečku je to super. žena urobí sviečku na zemi a chlap buď na stojaka vojde dnu koľko sa dá alebo keď ste blízko postele tak si nuňu lahne a buď tvárou k tebe alebo chrbtom. Ja to mám rada - len pozor dajte si niečo pod chrbát(vankúš) lebo si zoderiete kožu. Krásny zážitok

laura24

A s tym divanim sa...ja sa pozeram velmi rada, pozorujem, ako sa to partnerovi paci :o) ci je spokojny. Jasne, ze na neho stale necumim, ale obcas ano a rada

laura24

Na stojaka to chce asi trochu praxe, mne to na zaciatku tiez moc neslo, ale neboj sa, zvladnete to :o)
Mne sa vlastne paci vsetko s mojim partnerom, takze..

natali

Aha aha... a nepochopim ako sa da na stojaka :)) viem ze je to normalka ale neviem to pochopit :)) hehee, musim najblizsie vyskusat... Ako odzadu, neosobne, hmmm... ja zvyknem mat pri sexe aj thak zavrete oci:P iba niekedy zakuknem na neho, ze co ako :)) pretoze z jeho mimiky viem uz po tom dlhom case vela vycitat :)) Takze mne sa zozadu vidi celkom v pohodke

laura24

Ja milujem tu odzadu. Ono niekto hovori, ze je neosobne, bo sa nevidite, ale mne sa to proste paci. Po predohre, ked do teba vnikne sa das na styri, alebo sa opres o stenu a klacis, alebo sedis v klaku, alebo na stojaka..ono odzadu to je uplne jedno. A ked si budes stimulovat klitoris, orgazmus mas 100% isty. Tak isto, ked sedis na nom a on lezi, tak ti to stimuluje klitoris. Ono zalezi na kazdej zene, ci potrebuje stim.klitoris, ci nie...ale zas na druhej strane, nejde vzdy o orgazmus. Ale ak si ho teda nezazila, tak ti ho prajem...:o))) ja si ten sex inak ani predstavit neviem..zboznujem ho :o)

natali

No tam na klitorise to mam najcitlivejsie a polohu odzadu sme este neskusali:P ale laka ma to, nabuduce mu navrhnem :)) ake polohy este preferujes? day nejaku, pretoze chcem vyskusat nejake zvlastne, my skoro stale iba ja na nom, on na mne 69 a vselijak poskrucani :)) daj nejaku, pls

laura24

A klitoris ti nestimuluje? Hmmm? tam je orgazmus isty...poloha odzadu, ked je v tebe. to si mozes aj sama, popri tom co on maka