Sex mi nic nerobi... =,(

natali

No 3 orgarmi, tha kde??? :DD mozem snivat, ono ked ma palcuje alebo robime vselico mozne ,,predohru,, tak ja sa spravim, ale proste nikdy pocas milovania, akurat raz to bolo fantasticke, ked do mna isiel uplne hlboko ale museli sme skoro skoncit, lebo sa jeho mama vracala z prace :((

laura24

Juj, baby, fakt vam nezavidim. Ked som bola mladsia a este som len zacinala so sexom, myslela som, ze som frigidna, pretoze som tiez nic necitila...ale teraz, keby som nemala 3 orgazmy v jednej sulozi. Neviem si to ani predstavit. Ale pocula som uz, ze niektore zeny s tym maju problem. Co tak skusit dlhsiu predohru? Hm? :o(

natali

aj ja mam problem, ze to ako citim tak troska prijemne, ale ziadne vzrusenie a kdeto orgazmus:(( Partner sa spravi, cely nateseny :) a ja mu len priakavam,ze bolo super, ale aj ja too chcem citit tak ako on :(

simona

Mala som presne ten isty problem.Ani mne to nic nerobilo predstav si ze dlhe 2 roky od zaciatku pohlavneho zivota..a teraz zrazu co mam chalana..robi mi to super aj ked orgazmus jasne ze nemam :( ale raz som ho uz skoro mala a dufam, ze ho uz coskoro aj budem mat.

zuzka*

Zrejme mas malo citlive pohlavne organy, je urcite percento zien, ktore maju takyto problem...chce to cas , aby si vase tela na seba jednoducho povedane zvykli a prisli nato co im robi dobre.