Poznate to ?!?

brunca

neviem z akeho dovodu si si dal nick odbornik,lebo tvoje prispevky hovoria za vsetko.prepac ale mne ani cez net ty nepripadas sexi.
giv-to je len zavist :-)
ty si mala teda riadne stastie na takych blbcov.myslim ze to fakt suvisi s tvojim detstvom mozno si takych podvedome vyberas,lebo sa necitis dost dobra pre nikoho,ani pre seba.asi by ti vazne mohol trosku helfnut psycholog,lebo tvoj problem bude asi vaznejsi nez moj.

giv

odbornik,ty vôbec nechapes tento problem...ale to casto ludia,ktori to neprezili,alebo nie su dostatocne citlivi ci empaticki. a co sa tyka tej uzasnosti, tak si tiez nic nepochopil. ide prave o tom, ze my osobne si o sebe nemyslime,ze sme uzasni...vtedy by sme skutocne nemali tieto problemy. bud necitas dobre,alebo aj tak nepochopis,lebo nie si dostatocne bystry a vnimavy. takze nic si z toho nerob.

giv

nie,to bol druhy magor.taky krasavec ze boli do neho vsetky paf. ale moj typ to nebol,no nakoniec si ma ziskal,asi preto,ze to bol opak toho "dokonaleho". az na to,ze tento druhy ma potreboval len ako ozdobu. robilo mu dobre,ze ma vsetci jeho kamosi obdivovali..a teda hlavne jeho vkus. moc si zakladal na vizore -aj svojom aj jeho dievcata. takze to nemalo buducnost. a potom to uz poznas. lenze mne na vizore nezalezi viac,ako na povahe a osobnosti,preto som mu nedala uz nikdy druhu sancu...on ju chcel po tom,co mu padla sanka,ked sa zo sivej labutky stala krasna biela labut! :))) ale vnutro sa nezmenilo...vidis,znovu pozeral len na vonkajsok.

janosik

baby, nejakych divnych muzov stretavate
brunca: aky dalsi kompliment, ved to bol prvy, pokial sa pamatam. aj ked ty si asi moje komplimenty pamatas lepsie :)

giv

viem,bol to magor, ale jeho rany sa este nezahojili. keby som ti napisala,co vsetko mi s chladnou inteligenciou a jeho darom reci a vyrecnosti povedal,tak by si umrela. ja som si naozaj myslela,ze to vsetko je opodstatnene,ze ma asi pravdu, lebo bol velmi znamy a uznavany siroko-daleko. ludia by mu padali k noham,keby mohli.
a ja som sa ho bala,len co som ho videla z dialky.bola som vtedy taka mlada a neskusena...teraz som navonok nedostupna a chladna. nik nepozna moje vnutro a vsetci si myslia,ze som sebavedoma, spokojna a vyrovnana zena a vysoko nad muzmi.vraj preto sa maju predo mnou vsetci respekt a boja sa mi prihovorit,lebo su si isty,ze ziadneho ku stastiu nepotrebujem. v istom zmysle maju pravdu...povedala by som im Nie, ale z ineho dôvodu ako preto,ze som sebavedoma a ziadneho nepotrebujem.

brunca

ved to je janosik nas problem s giv ze sme az prilis sexi tak si myslia ze sme pouzitelne len na to. ale v nas je viac!!! :-)
ale dakujem za dalsi kompliment

brunca

no ty si fakt asi moj klon.no vydis ake sme my kocky!!! :-)
giv vazne na svete musi existovat este jeden "kus"aj pre teba.len nezufaj,kazdy si musi prejst samotou uvedomit si svoje chyby, zlepsit sa,zdokonalit svoju osobnost je to taka priprava na toho praveho.ja viem ze je to tazke tiez som bola 6 rockov sama ako prst,budem ti silno drzat palce ale viem ze ti to vynde.
este som sa chcela opytat ten magor to bol ten co ta nechal siel za inou a potom sa chcel vratit???

janosik

brunca, takze blond a zelene oci? to si urcite sexi.
giv, ten tvoj bol nejaky divny, to si ako s nim vobec nieco mohla mat, ked bol taky neprijemny?