Poznate to ?!?

iriska

ja som mala namysli len "vyhrazne" tvrdy varaz "adie"
poprosim vas,co ste tu, keby ste pre mna nieco urobili. ak mate schranku na centre, skuste, ci sa do nej dostanete.lebo ja sa pokusam uz 2 hod.a nic.mam tam viac schranok,ani jedna nejde,a surne si musim nieco vyzdvihnut. prosiiim

slusny_muz

Ak by nepomohli viacere rozhovory a stale by to bolo rovnake a Tebe by to velomi chybalo...tak adie je na mieste....

iriska

neviem,ci by to pomohlo,keby si to uvedomili, ak inak nie, tak hoci po tom,co im s chladnou hlavou oznamite,ze podla toho,ako sa k vam sprava, respektive uz nesprava, si myslite,ze vas uz nema rad, a tak "adie".
len tak uvazujem, co by povedali? chceli by to riesit a pochopili by po diskusii? teraz myslim take vazne: lucim sa s tebou, laska, ale uz dlho ma presviedcas,ze ma nemas rad.ahoj.
(...neprehanam moc? nejdem do extremu?)
muzi, ako by ste to pochopili?

zuzka*

Myslim si iriska, ze mas uplnu pravdu.O vztah sa treba starat v kazdom veku, nielen na zaciatku, ale to mnohi muzi nechapu.

iriska

preco to tym chlapom nedochadza, ze zena ostava stale zenou aj ked vztah uz trva dlhsie.nepotrebuje citit,ze je milovana,len ked ju chlap bali, ale stáááále. to sa mi zda od vacsina muzov skarede: ked vtacka chytaju,pekne mu spievaju. ked su si zenou isti,tak uz im na jej citoch a pocitoch nezalezi???

kiwi

Iriska... nie nie som to ja z tej temy o alkohole...ja ma totiz pocit, ako keby som bola nedoscenena....proste ja si myslim , ze on berie vsetko ako samozrejmost...a nie je vdacny za malickosti...proste nasadili sme tzv..status manzelstva...:D