Poznate to ?!?

kiwi

katka5....podobna situacia, ci teba v tom vztahu skrie nieco ine? :P este v tom vztahu zotrvavas? Ja mam 100 chuti sa na to vyprdnut...a on sa vytesuje, ze vypadnemem na Silvestra mimo....ach dovtedy este daleko ... som paf z toho.

kiwi

fuha, ako pozeram tak ste sa tu riadne rozbehli :PP no este taka vec ma napadla k povodnej teme, ze sice tvrdi, ze ma lubi, no z jeho spravania to akosi necitim...ked tak len obcas...a vie ma vrcholne rozhodit to ked vidim, ze je online a sedi za tym compom a ani buuu nenapise...akoze sak viem, ze nemusi byt dobra nalada a tak ale to staci napisat a hotovka.a dam pokoj. Ja som vysoko tolerantna...:DDD

brunca

a ako si ho spoznala?teda poznas ho?vies co je zac?ako vypada? a tak? uz dlho? vies ze ma zaujem? alebo ides na slepo?

giv

poznam ho, ale nie je z mojho okolia. deli nas 300 km. na okoli nik nie je. vyberat si mozem,ale len ak sa prinutim, lebo ako som uz pisala,tak strach stale mam a aj tisic mojich dôvodov,preco si dopredi mysliet,ze to skonci. uvidime...v tych,co su na vyber,su aj taki,ktori ma chcu,ale ja k nim necitim ziadnu pritazlivost, ziadna iskra neexistuje...jednoducho ich dokazem brat len ako kamaratov, nic viac. tym sa okruh zuzuje.najradsej by som bola,aby som si nemusela ci nemohla vyberat,ale aby hned ten prvy bol aj ten pravy. fakt by som bola spokojnejsia.

giv

snad v tom nieco dokazem urobit...budem sa snazit a uvidime. tak jednu sancu si este dam!!! uz viem aj, kto to bude,ak sa z jeho strany nieco zacne...ak nie on,tak jeden dalsi,ak sa objavi niekto,kto sa ma nebude bat :))) ale ak dostanem dalsiu po papuli, tak to neprezijem.

brunca

fajn si to nasla,si asi riadne zrusila tu pani psychologicku:-) ci taky pripad ako si ty este nevidela :-) tak skus do ineho mesta. lebo je fakt skoda takej super baby ako si ty,aby sa takto zozierala a trapila.najradsej by som ta nakopala-v dobrom slova zmysle aby si uz daco urobila lebo mi je velmi luto ze sa takto trapis a nema ti kto pomoct.

giv

brunca, uvidim,co v tom urobim. radi mi to vela mojich kamaratok, ze som zrela na poriadnu psychologicku. ale ked ju tu nemame...a ta jedna je na mna kratka :))