Stent oblicka tehotenstvo

Príspevok v téme: Stent oblicka tehotenstvo
tana_2

Som v 27tt. a mam zavedeny stent-hadicka,ktora vedie cez mocovy mechur a medzi oblicku.Chcela by som vediet ci uz ste to niektora mali a ako ste to vydrzali.Ja mam posledne dni pocit,ze mi spadne brucho a pri moceni a chodzi niekedy aj pri sedeni ma tam dole pali.Nemate nejake vyskusane kremy,gely,alebo nejake babske rady,ktore zaberaju?Dakujem za kazdu radu.

pupy

ahojte! Aby som na zaciatok nezabudla, prajem Vam dobry porod,by vsetko dopadlo ok. No mne tu hadicku vyberali ambulantne,ale aj tak to bolelo,ked to mam dolu na figu.Na tu operaciu ist nemozem,lebo mam zle vysl stitnej zlazy,bo som neuzivala lieky.Tak mi treba,ale ja som po nich prribrala skoro20kg,.mozem ist na oper az o pol roka,ak nie nesjkor no a primar na urologii mi po tom,co som mu doniesla papiere povedal ze uz moze byt neskoro,tak neviem ako este dopadnem

lienka2v1

No hej som na tom asi lepsie sice minul ytzden som mala jeden den co som si nevedela sadnut a chodit a slzy mi tiekli lebo ma tam dolu rezalo a poriadne ale teraz zasa nic buduci tyzden mam kontrolu po mesiaci na urologii a chcem, sa spytat ze kedy a ako mi to budu vyberat. s tym holenim tam dole sa uz ani nevyjadrujem .pred tehotenstvom som bola ako lata posilka a tak a teraz si nedovidim ani na.....ja sa volam Lenka inak.vo stvrtok mam poradnu a potom idem do polska s mamou kupit kociar aj postielku plus veci co mi este chybju do vybavickya uz budem mat vsetko len tasku do porodnice este nemam zbalenu .no otec malej sa neozval uz dost dlho asi od februara a ja som ho nevidela od oktobra ,jeho mama vo february povedala ze sa ozvu vzala tc na moju mamu a je jun a este nic tak sa vidime az na sude.som z toho fakt nadsena ale co uz malej ked sa narodi sa ani nedotkne kde bol do teraz neviem a zodpovednost na asi v zadnej casti tela.no lepsie nam bude bez neho ako s nim.

tana_2

No tak to ti zavidim,ze sa citis fajn.Mne daktore dni je do placu a len by som lezala a nic nerobila.No to holenie je fakt otrava tie nohy este ako tak,ale tam dole boze to je namahave ja pritom pouzivam aj zrkadielko,ale aj tak to nieje tip,top ved lekarovi je to v podstate jedno.Meno uz som z toho chora neviem.Silvester sa mi paci,ale vela ludi ma od neho odhovara.Zacinam rozmyslat aj nad Hugom,ale ten zas nema zdrobneninu tak neviem.Uvidime uz nech je po.Este by som sa ta chcela opytat ako sa volas.To mas super,ze budes mat babu keby my sme mali tak problem s menom je davno vyrieseni NINA.A este jedna otazocka.Otec malej sa ti vobec neozyva?Neste spolu v kontakte?A jeho rodicia vedia,ze budu mat vnucku?Dufam,ze sa nehnevas ze sa ta tu take veci vypytujem.Nemusis odpovedat ked nechces.

lienka2v1

No ja teraz chvala bohu nemam ani bolesti a hadicku citimlen ked sa tam mala tak pohne ze na to pritlaci tak fajn.teraz dva dni som nebola v noci ani raz n aWC to az som prekvapena.ako kazdy organizmus cloveka je iny a kazdy znasame vsetko inac tak mozno ten tvoj protestuje nad tou hadickou ked to stale citis.vecicky pre malu mam uz vyskladane po skrinich sa smejem ze ma viac veci ako caja jedna . take zakladne este plienky a poreby na kupanie nemam zatial a kocik a postielku pojdu nasi kupit az ked budem v nemocnici.no ostala som pri Soničke.a co ty? ktore meno vedie

tana_2

Joj ako ti zavidim.Mne posledne dni ta hadicka tak vadi citim ju tam dole a ma to reze a pali.rozmyslam,ze si ju dam vybrat.Keby som vedela,ze ma to nechyti aspon mesiac tak este 1-2 vydrzim no a potom sup rodit.No hej dva kusy,ale obidvaja su narodeny v zime.No budem sa tym zaoberat az ked budeme prestahovany musim aj tak este popozerat co mam po chlapcoch aj ked do porodnice mu kupim vsetko nove.Uz vies naisto ci to bude Sona alebo Nela?

lienka2v1

no ja uz teraz na sebe pozorujem ze ako rastie brusko z jedneho dna na druhy teraz je to dost rychle dufam ze mi brusko nespraska posledny tyzden pred porodom do teraz nic a potom naraz.no 36 zacinam teraz v sobotu a 28 mam poradnu tak som zvedava co mi povie zas.minule mi robil prietoky a teraz este asi posledny krat mi budu brat krv a este vyter ci mi ma robit.zas holit nohy hahaha.no ty mas uz doma dva kusky tak ty uz vies co ako ja este len premiera.Ja pre malu domov z nem mam zbalene ponozky body z dlhym rukavom cipocku a neviem ci ju vezmem v perinke alebo staci iba zavinovacka a potom sup do vajicka v aute.

tana_2

No tak to mas dobre ja mam 68kg.Ked som bola prvykrat tehotna mala som 50 kg.Zena viacej priberie na materskej ako pocas tehotenstva.Ja mam vsetko ulozene v bruchu.Takze ty uz niesi v PO ale v Humennom?Pisala si,ze si z HU pokial sa nemylim.No ja ked pojdem normalne tak tiez nebudem chciet,aby sa mi tam niekto hrabal.Uz len ta predstava.Ja poznam zeny co pocas tehotenstva pribrali 20 kg a teraz su jak prutiky tak mi to niekedy pripada,ze cim viac zena v tehotenstve priberie tym je po porode chudsia.Aj sa mi zda aj co vidim niektore zeny tak sa mi zda,ze po dievcatkach su chudsie ako po chlapcoch.No sa tesim ked sa budem musiet aj ja trepat kazdy tyzden do poradne,ale to nieje nejak casto?Mne sa vidi,ze kazde dva tyzdne nejak mesiac pred porodom a nie ku svojmu,ale tam kde chces rodit do nemocnice.No a od 36tt sa zacicna chodit na CTG.Ja nemam este nic nachystane mam sice trosku viac casu.Nieco som si nechala po chlapcoch nieco som uz nakupila zo zaciatku to boli dievcenske veci to som vsetko ani manzelovi neukazala ved niekomu dam aj moja kmotra caka baby v septembri,ale tiez to bude vraj chlapec tak uvidime.My sa v juni stahujeme takze si este nic nechystam pretoze to je zbytocne by som robila dvakrat tu istu robotu.Uz ked budeme prestahovani tak aj Denis bude v skolke tak bude mat viacej casu a nachystam si veci.Ani vlastne neviem co mu mam obliect lebo obidvaja moji chlapci sa narodili v zime.No ved uvidime.

lienka2v1

Ja som sa minuly tzden sekla lebo som mala mat poradnu 14 a prisla som 15 lebo mi to ja tak vo stvrtok nevyhchadzalo.moj ma poradne v pondelky a vo stvrtky.teraz mam 27 maja a potom uzkazdy tyzden.moj gynekolog ani nevedel zze co to mam vlastne v sebe zavedene a ze kde mam vyvod hadicky ta ako fakt som bola zhrozena ze jedna ruka nevie co robi druha.mne povedal mesiac po porode este pred mesiacom urolog v monobloku. ale mozno mi to vyberu aj skor dufam.no sice ked budem rodit normlanou cestou tak si neviem predstavit ze sa mi tam dola tak skoro bude zas niekto hrabat.na kontrolu teraz uz idem tu u nas nie v PO tak neviem comi povedia tu.doktor hovoril ze curat chodim casto aj preeto ze maternica a hlavicku uz tlaci na mocovy mechur.tak dufamze ked bude mala von uz to bude lepsie.aj tak ze iba 4 kg sipribrala a to mne moja mama stale trepe jake mam male brusko mala vsetko berie zo mna ja chudnem a ona rastie teraz vazim 59kg a to vcera som stretla kamosku som ju nevidela odpiateho uz ma chlapca a ze do porodu pribrala 32 kg ta to brutal vsetko sa na nu nalepilo a teraz jak vagon vyzera.moja ma tolko kil kolko potrebuje a je chvala bohu v poriadku .ttolko energie co ona ma a co tam v bruchu dokaze neviem s kade bere ale ja uz teraz velmi unavena a spala by som. vsetci ze sa mam este vyspat kym mozem lebo ked sa narodi tak tohovela nepospim.do teraz som nemala take stavy prejedania ale v poslednomtyzdni dajak ma bere jest ta sa krotim zeby som za mesiac nepribrala este 10 haha.v noci nemam fleka stale sa otacam a zacal ma boliet kus chrbat a zacinam byt dost nervozna neviem ci preto ze sa mi to uz krati doma ma uz nikde nechcu pustat bo ze mam posledne stadium ze uz si nemozem lietat jak na zaciatku ta si pridem jak male decko.ja uz pre malu vecicky vyskladane v skriniach uz ich ma viac ako ja kocka mala.

tana_2

No ja som pribrala zatial 4kg a to vsetko do brucha uz sa tesim ake brusisko mi ostane.V poradni som nebola pojdem asi vo stvrtok alebo az na druhy tyzden.Ved uz nerobia ziadne vysterenia ani nic podobne takze par dni hore dole.Moj lekar ma poradne vo stvrtky a utorky.No aj mne sem tam unikne moc normalne uvazujem,ze si kupim plienky lebo ma nebavi tolko lietat na vecko a este k tomu niekedy pre tych par kvapiek keby som vedela,ze kolko zo mna vinde tak si cvrknem,ale zakon schvalnosti,ze by som sa asi normalne vycurala.Nevies to aj po porode ked budeme mat este tu hadicku tak nam bude vadit/tlacit na mocovy mechur?Dufam,ze ked mi ju vyberu bude vsetko O.K. a nebudem nic citit ani ma palit ani nic podobne.A jak ti vraveli,ze ti budu vyberat ambulantne?To si das tu vybrat?

lienka2v1

ako do teraz som pribrala 7kg ta nemam velke bruchop ale keby som mala jak vagon tak by som uz len fucala.mala je otocena uz od 6 mesiaca hlavickou dolu ale som to nepocitovala tak ako teraz ako minule som sa mami pytala ci citi zena ze je otvorena lebo som myslela ze uzmam jej hlavicku vonku tak sa tiskala neviem ci uz chce ist von ale uz je to dost neprijemne uz teraz a co to este porod.etraz uz kusa menej chodim na wc aspon sa nesnazim uz pred spanim nalievat ale ked si smadna tak co uz a ze pitny rezim urologia ne ze musim uz somspotrebovala asi tri krabicky caju od kedy somdoma z nemocnice.a vnedelu som myslela ze odpadnem mala som na sebe teplakovu celu bielu a musela som si napas bundu zaviazat ako nosim slipove vlozky ale teraz mi samo cvrkne kedy sa chce ja noci sa zobudimze kus mokre gatky mam cista vyhra toto.ono to stecie kedy sa chce asi.ako dopadla poradna hm?