Stent oblicka tehotenstvo

Príspevok v téme: Stent oblicka tehotenstvo
tana_2

Som v 27tt. a mam zavedeny stent-hadicka,ktora vedie cez mocovy mechur a medzi oblicku.Chcela by som vediet ci uz ste to niektora mali a ako ste to vydrzali.Ja mam posledne dni pocit,ze mi spadne brucho a pri moceni a chodzi niekedy aj pri sedeni ma tam dole pali.Nemate nejake vyskusane kremy,gely,alebo nejake babske rady,ktore zaberaju?Dakujem za kazdu radu.

tana_2

No tebe sa to uz fakt krati.No,aby som ta nepredbehla :-},ale dufam,ze nie.Tiez mam niekedy taky pocit hlavne ked idem na WC,ze ci neporodim.No dnes sme boli v KE tak dokopy som nic nekuila.Chcela som tu supravu do postielky,ale mali bud drahe alebo presne take jak v Polsku akurat,ze o 800 Sk aj nejake drobne drahsie dokonca mali presne taku jak mam zavinovacku.Keby ze nejakych 100-200 Sk rozdiel tak to este ozeliem,ale tak to uz je dost.Ja som tiez rozmyslala,ze by som isla uz iba do Leluchova ved je tam nejaky obchod s detskymi vecami a netreba tolko chodit a nieje to tak daleko.A kolko vysiel matrac?To si kupovala tu 6 dielnu sadu baldachyn,hniezdo,perina,vankus a este neviem co tam je.A kde na hranici si vlastne bola?Mali dobry vyber?No hej dom,ale kolko tam este roboty uz som odniesla nejake veci,ale vecsiu cast mam doma a vobec sa mi to nechce balit a vybalovat,ale uz som z toho nervozna cim viac sa blizi stahovanie tym viac sa tesim,ale aj som nervozna.Uz sa tu tlacime tolky ludia a este prisiel brat sem tam tu prespi jeho frajerka no uz dlho.A bojim sa,aby som to vsetko do porodu stihla.Takze asi tak.No mne tiez predpisal vag.tabletky tak dufam,ze zaberu aspon trocha lebo uz neverim ani nedufam,ze do porodu bude vsetko O.K.Ja ked som chodila s Denisom do rizikovej do starej nemocnice tak to kazda druha navsteva vyteri.Len moj gyn.mi robil vyter s tou spilkou ci ako to nazvat no a v nemocnici tiez akurat,ze pritom pouzivala tie obuvaky-ja to tak volam tusim sa volaju zrkadla.Uz jak mi povedala,ze vas skontrolujeme ta uz mi bolo do placu to je take hnusne a neprijemne.Nemali by tak vobec vysetrovat.No a teba mohol vysetrit,ze ci sa nahodou naozaj neotvaras.Ja som bola s Denisom v stredu v nemocnici na kontrole a bola som otvorena na 4 prsty poslala ma domov s tym,ze mam prist v piatok rano o 7-mej na porodu salu a povedat,ze mam kontrakcie,ale to uz som nestihla pretoze Denis sa narodil vo stvrtok rano o 3:10.Mozno ma uz mohli nechat v nemocnici lebo si myslim,ze 4 prsty uz je dost a porod mohol prist hocikedy,ale kazdy ma insie prsty.

lienka2v1

Ahoj Tani.No ja som nebola od nedele na nete akosi som uz taka unavena ze ani comp nezapinamsice dva dni este tu bol brasko tak sedel za PC cely den a mne sa uz potom nechcelo.No po nedeli ked som mala tie stavy som uz na poradnu aj veci do porodnice brala ze co keby nahodou ale tak nie este som doma.Z vyteru co mi bral minule mi nalsi bacil ci co. tak berem od vcera antibiotika na 5 dni a plus som dostala este vag krem jednorazovy na ten vytok. ked som mu povedala ze ake stavy zacinam mat tak mi povedal ze uz kedy kolvek mozemdostat kontrakcie a ist rodit lebo ze mala je uz v podstate donosena ved v sobotu som mala uz 38 tyzden a ja uz citimze je mala nekludna. som myslela ze ked mu poviem ze ma picha tam dolu tak ze ma kukne zo spodu ci sa neotvaram ale nic tak mozno som uz aj otvorena co ja viem. tak teraz doma uz vsetci v pohotovosti ked vecer idem za wc tak kazdy ze co ja ze nic. v pondelok sme sa este stavili na hranici kupit postielku a vybavu do nej inak vyslo to vsetko do postielky 34 eur.este matraca tak a zavinovacku este jednu som si musela drahsiu vziat lebo tamta co som kupila je na figu. to bude po doma.uz by som to chcela mat za sebou po nociach uz vobec nespim cez den driemem a nic sa mi nechce. tam vy do domu idete zavidim kusa ja v panelaku 4 steny a max balkon ti zavidim zahradu.no stou hadickou si ma dojala ako ja uz sama neviem ako fakt.tak zatim vecer tu mozno budem za compom tak napisem pa drzte sa

tana_2

Ahoj tak co ako.Nebodaj si ta uz nechali v nemocnici.Ja som bola dnes v poradni tak mi vypisali MD-sa tesim ked pojdem vybavovat.A uz ma poslal do rizikovej poradne do starej nemocnice.Predpisal mi nejake vaginalne tabletky,ze ked ich doberiem tak mam ist na kontrolu do nemocnice povedal,ze na druhy tyzden ked ich doberiem,ale ja ich mam 12 takze pojdem az potom.No co ako.

tana_2

No my sme zvazovali babysyter uz pri Denisovi,ale nakoniec,ze netreba,ved si necham otvorene dvere,bola som sama doma...no a teraz sa budeme stahovat do domu tak chcem hlavne koli tomu.Aj chlapci budu cez prazdniny doma budu lietat hore dole takze dvere nebudem moct mat otvorene alebo ked ho dam na terasu proste,aby som nechodila kazdu chvilu pozerat ci neplace.Mohli sme kupit uz pri Denovi aspon by sme to viac vyuzili.Vcera uz som odniesla kociar aj fusak,zavinovacku a tak postupne chcem nosit veci,aby sme potom nemali toho vela.Vcera doobeda mi bolo fajn som si myslela,ze pojdeme na dom pratat,ze zoberiem toho viac aj povesam uz nejake veci,ale poobede som bola rada,ze sme odniesli aspon ten kociar.Teraz mam trocha veget Denis v skolke dnes to bolo celkom O.K.plakal asi najmenej akurat zuvacku nechcel vybrat ani zasvet uz bude aj obedovat.Dufam,ze na druhy tyzden uz bude aj spat.Pondelky najlepsie navarene,popratane clovek kus oddychne.No dnes som bola na urologii tak ak nebudu ziadne problemy mam prist az po porode ked mi vyberu hadicku.Ze vraj pri normalnom porode ked tlacis tak ti moze vynst hadicka tak ma aj trocha potesila keby,ze idem rodit normalne pretoze uz keby vysla tak by ju vybrali a nemuseli by sa tam zase hrabat.A este mi vravela to je skor pre teba celko dobra sprava,ze dievcatka sa rodia vecsinou skor tak mozno to bude aj tvoj pripad.No a moze byt podla toho co opisuj fakt aj skor.Ved keby sa ti narodila napr uz teraz tak by to bolo v pohode.Kamoske sa narodil syn o mesiac skor mal 2300 alebo 2600g a 48 cm takze to je o.k.a tvoja uz ma urcite viac.
No do tych KE chcem ist urcite,ale do Krakowa uz asi nie.Chcela som ist este do toho Krosna,ale to tiez neviem skor nie ako ano lebo neviem kedy bysme sa tam dostali lebo v sobotu sa stale cosi robi na dome takze neviem jedine,ze vyslem Pata,aby isiel ked budem v nemocnici.Co som pozerala na nete tak to su riadne palky a ja nedam za supravu baldachyn,hniezdo,obliecky,stojan a neviem co v tom este je 2000 a viac Sk a pritom su tu aj take veci co maju v Polsku.
Uz mas vybratych krstnych rodicov?
No ja tiez idem rodit do starej nemocnice iba preto,ze som sa tu ja narodila tak som isla aj s Alexandrom,potom aj Denis a tak uz aj treti.V poslednej dobe sa mi velmi zvecsilo brucho aj ked je stale najmensie zo vsetkych troch,ale je zase uplne insie ako som mala pri chlapcoch.Zacne asi zase v kutiku duse dufat,ci sa nahodou lekary nesekli aj ked mi 3 povedali,ze chlapec.Idem si pozriet 3D ultrazvuk a poriadne ho prestudovat.No daj mi vediet ako si dnes dopadla a ako CTG.

lienka2v1

Ahojky.hm ty na take nakupy este sa chystas ja baby siter nekupujem asi budem pri malej non stop na nu pozerat jak na telelevizor. akurat chcem tu ohrievacku na flase s mliekom kupit.minule maliv lidli v akcii ale to si taka smejdacka.tak som nekupila. ja mam zajtra poradnu ale uz dva dni si pripadam ako pred porodom. mala sa pomaly pyta von.urcite sa narodi skor uz bolesti a tvrdne mi brucho o waw aj teraz ma stav vzdy ked sadnem za comp asi z nej nebude maniacka pocitacova.uz sa zacinam bat take depky predporodne chytam. mama ze zajtra pre istotu bereme so sebou aj veci keby nahodou ma chcel nechat uz lezat no CTG dufam ze zajtra ma uz posle lebo sa mi to nepaci ako ja fakt neviem ako ze jja sa mam na vsetko pytat uz ma to nebavi.unavena som uz. dva dni ma chytaju take stavy ze na mna vyjde horucka ale teplotu nemam potom tak divne na zaludku mi je fakt zeby sa asi uz chcela narodit.no vies neviemm ci je v SK lepsie ale narodila som sa tam aj ja aj brasko a celu rodinu po mame a ocovi mame tam a v HE sa mi zda take cudzie tak sa mi tam nechce.mama ze keby sa dalo a nemali do PO tak daleko tak chcela aby som rodila tam a pri Pitonakovi lebo on sa mi tam zda najlepsi.termin mam 27 juna ale podla tehotenskej kalkulacky mi idealny porod vychadza na 20 juna to uz za chvilku. ked teraz sa mi zdaju dni kazdy jeden rovnaky a ze sa to vlecie.ale za chvilku ju mam pri sebe.no ako ja ta obdivujem s tym ze mas doma uz dvoch malych a este toto tretie ze ako to zmakas. neboj maly si zvykne najde si tam kamaratov a bude vsetko fajn. ja mam aspon cas oddychovat nemusim nic robit ale tebe nezavidim.dufam ze nam vsetko ok dopadne ty este nevies ci ides na sekciu alebo normalne? ale ked si uz mala jednu sekciu tak si myslim ze ta daju znovu tak aby neriskovali.daj vediet ako si dopadla. ja sa ozvem zajtra ked si ma nenechaju uz v nemocnici a ked porodim a dojdem domov hned ti dam echo ze ako som dopadla. drzim palce

tana_2

Ja sa chystam cez tyzden do Kosic nasla som jednu webovu stranku som si objednala nejake veci a tak som si vsimla,ze je to v Kosiciach tak som to zrusila a pojdem tam osobne.Mam vybratu odsavacku,babysyter,odkvapkavac na flase...a este nejake malickosti ved uvidim co tam budu mat a co mi padne do oka.Tak ja zatial mozem spat spim na boku najlepsie mi je na lavom,ale musim striedat lebo sa niekdy v noci zobudim,ze ma boli jak keby som mala prelezaniny.Sem tam lezim skoro na chrbte tiez sa mi tak dobre lezi.Nove nic to ked tak az v pondelok alebo utorok to idem na kontrolu na U.a G.tak som zvedava dufam,ze ma nebude vysetrovat.Ty niektory lekari su fakt super musite vydrzat a tym je to vybavene.Denis zacal chodit od utorka do skolky sice place nechce,ale ved on si zvykne.Uz som myslela,ze ho dam na cely tyzden,ale ucitelka vravela,ze jemu je este dlho.Som si mohla trocha oddychnut tak ked je do obeda tak akurat idem bud na kontrolu alebo nieco doma spravim a sup po maleho na obed do skolky.Som zvedava ako bude znasat tento tyzden ci mi nebudu volat,aby som prisla skor po neho.Ty mas termin 26.6.?Ved to by si uz pomaly aj mohla ist rodit.Ja v kutiku duse dufam,ze porodim skor aj si to myslim,ale musime vydrzat do konca juna.Som zvedava,ze ked nam vyberu tu sprostu hadicku tak ci ti neprijemnosti ustupia hned alebo kedy.Mocovy mechur je podrazdeny takze to mozno aj chvilu potrva.Ja sa tesim,ze porodim a bude vsetko o.k.ale to neviem kedy mi este vyberu hadicku.Uz ani neviem aky to je pocit ist normalne na WC.Uz nech ju mame von no nie?A ty preco chces ist do Svidnika?Je tam lepsie?

lienka2v1

Ahojky.No ako citam tvoje riadky je ni do smiechu lebo ako uz nechapem ci su lekari taky blby alebo sa len tak tvaria., na urologii mi sestricka tvrdila ze nemam nikde napisane vysledy z cievkovanehomocu z PO. tak ma krava cievkovala.na to zatrepala ci moj gynekolog je slepy ked mam vytoka nic mi nepredpisal.a urolog sa mal vyjadrit k sposobu porodu. tak mi povedal ze nevydi ziadny problem prečo by som nemala rdodit normalne.a sa ma pytal ze co mi povedali v PO ze kedy mi to maju dat von. ta ako mudry je.sestricka ani nevedela co to tam mam.tak ze mi to budu vyberat o mesiac zas na urologii v PO na operacke ambulantne sa to neda s tym ze netreba lezat len to vyberu a ides domov.teraz v pondelok idem na poradnu a na CTG som este nebola.uz iba dva tyzdne po porode asi menim gynekologa lebo uz ma to nebavi.Rodit chcem ist do Svidnika.a chcem aby ma pred terminom poslal lezat skor lebo ja mam 45 km do HE a 43 do SK tak by som nebola nadsena keby sa mala narodila v pol ceste niekde v poli.ja som tiez este cez tyzden bola dokupit ciapocku a bundicku.ked by bolo chladnejsie lebo toto pocasie teraz je nevypocitatelne ved v aprili bolo teplejsie.pod to mam body s dlhym rukavom a ponozky a neviem ci ju dam do perinky alebo iba do zavinovacky deky a do tej tasky.v poslednom case som uz taka unavena. zacala som trosku citit ked som na wcku oblicku tak ako keby mi ju stiskalo ale to uztolko vydrzim hlavne ze nemam teploty. No tie kopce po bruchu to stale ked samala natahuje a zapiera sa pod rebra hej jedna strana hore druha dole.a ja uz v noci vobec nespimboli ma chrbtica neviem si najst fleka na spanie a uz dostavam prve kontrakcie take slabsie ale uz mam. no som zvedava na pondelok a co ty nove?

tana_2

Aj tebe tvrdne brucho?No neviem ci je to tvrdnutie,ale mam take pocity akoby sa maly natiahol po celej dlzke,niekedy zase akoby vystrcil zadocek jedna strana brucha je vyssie ako druha.No a ked sa asi natahuje tak mam taky pocit tvrdnutia mozno je to tym.