zle sny...

Príspevok v téme: zle sny...
nestea

mam taky problem ze kazdu noc poslednom case sa mi sniva nieco zle..mam priatela a vztah na dialku, ci je to uz o nom e ma podvadza a nemysli t so mnou vazne , alebo ze sa do nasho domu vlamal zlodej, strasne som sa bala,dnes sa mi snivalo ze bol koniec sveta a v tom sne boli same 6ky 6-ho o 6tej a 60% pravdepodobnost ze sa to stane :( bojim sa uz ze to nieco znamena, vkuse kazducku noc sa mi sniva nieco taketo, aj u priatele ked spime spolu v naruci tak sa mi take veci snivaju :( uz neviem co si mam mysliet uplne ma to vzdy tak zdepta, nechcem take sny ale neviem s tym pohnut myslela som si ze je to koli tomu ( ja som sa vzdy vecer najedla a isla spat) no teraz uz ani nejedavam a stale sa mi take veci snivaju :( da sa s tym vlastne nieco robit????

snarka

lapac zlych snov sa mi tu hombika :-) ale ci pomaha ani moc nie :-)nemavam casto nocne mory ale ked dajaku mam tak poriadnu :-)

limetka335

mne sa často sníva že ma z niečoho nespravodlivo obvinia a potom (akože z trucu alebo čo) niekoho zabijem:D neviete čo to môže znamenať?

Lemurik

Ja mam podobny problem.. kazdu jednu noc sa mi snivaju priserne nocne mory a trva to uz asi 3 ci styri mesiace, vecer sa vzdy bojim zaspat. Pomohli mi ale tabletky na spanie - z nejakeho dovodu ked si ich dam tak si rano vobec nepametam ze by sa mi nieco snivalo a v noci sa nebudim.

kukuruku

Mne sa dnes snivalo ze mi zomrela jedna kolegyna, prisla som do prace a povedali mi ze zomrela, vsetci sme plakali. Bola som v kancli a zrazu sa otvorili dvere a ona tam stala..nie ona zomrela ale ina kolgyna....morbidny...ten moj sen

Nastastie som prisla do prace a obidve fit :DDD

nestea

tak dnes zase to iste :( chapem vas baby. mne sa snivalo napr aj to ze sa k nam vlamal zlodej volala som na policiu a ako naschval nikto nedvihal.. bolo to ako naozaj :( neviem ako sa to da zmenit,a ties vela vecidookola sa mi sniva uz sa zacinam bat,a tiez je to uz dost dlo,neviem to nijako ovplyvnit

nathalia123

dobra vila- napodobne. neviete sa niekto teda vyjadrit k tym lapacom snov? funguju? a uz som pomaly aj rozmyslala zajst za psychologom, ze co to moze byt, lebo ja to ani nemam od urcitej doby, mavam tie sny snad odkedy si spominam, ze sa mi zacalo snivat a to mam 22 rokov! fakt nekecam, kazducku noc sa mi sniva a sen, ktory by som nemusela nazvat nocnou morou, cize nejaky normalny tak v priemere raz do mesiaca. tak, ak niekto viete, prosim poradte..

dobra vila

Nestea, ja som na tom presne tak ako ty!! Lenze mne sa zle sny snivaju uz niekolko mesiacov!! Kedysi som si spanok vychutnavala, no nejako od novembra to tak nie je! Bolo obdobie, ked to nacas prestalo, ale znova je to tu. Ja sa zobudim a potom sa bojim spat. Vkuse pozeram po izbe a bojim sa. Mam solnu lampu, ktoru mam pravidelne zapnutu, aby mi davala aspon ako take svetlo. Mne sa niektore sny opakuju (teda, apson ich pointa) ale niektore pomimo... Sniva sa mi tak ako tebe, ze sa chcu dostat do domu - niekedy su este za branou, inokedy uz vo dvore a inokedy, uz pri dverach a vidim ich cez sklene dvere a nestiham otocit klucikom. To je ozaj zamrazujuce, ked si to vytmavim, ze v sne dobehnem k dveram, kde este nikto nestoji a kym pochytim kluc, uz na mna ceri zuby a ksicht. Snivalo sa mi uz aj o tom, ze mi obesili zajacika, dalej ze moje steniatko si dolamalo nohu tak, ze ju mal na franforce a tak behal. Proste katastrofa. Nedokazem spat, radsej si liham co najneskor, len aby uz co najskor svitalo, ale potom som strasne unavena cez den.
Mimochodom, uz sa zacinam citit ako blba, lebo minule sa mi stalo (nedavno), ze mi spadli z policky dve knihy, ktorych som sa ani nedotkla uz paradne dlho. Na to som sa zobudila, ze to buchlo. Potom sa mi stalo aj to (par dni na to) ze mi spadli take male sosky, co mam nedaleko o policku dalej (ale nie su spojene). A v neposlednom rade som sa predvcerom nahodne zobudila na wc (klasika) a na laptope mi nesiel setric obrazovky, ale normalne bol obraz (setrcic mi naskakuje po nejakych piatich minutach, takze nechapem, ako mi v strede noci mohol iba tak bezat).
K tomuto sa mi radsej ani nevyjadrujte, lebo uz sa citim dost strelene a jedine, po com tuzim, je sa uz konecne normalne bez strachu vyspat!! :-/

nestea

len aby sa to obratilo na realitu. to dobre.. len sa bojim aj toho dnes co sa mi snivalo okrem toho tam boli presne tri 6 tky .( a ma to tak zdeptalo :(/a tie bolesti hlavy mam aj ja,aj som nevyspata atd :(

Najčítanejšie články