STUZKOVA-potrebujem schudnut

kiara88

brunca a mas to vyskusane,ze najest sa iba na obed a potom vobec nic iba vodu a ovocie hadam mozem,nie?to by som mohla zvladnut...a co si jedavala na obed?

veroničenka

lipoxal vám nepomôže ... menej jedenia a cvičenie pomáha ovela viac... a keď chcete niečo čo by vám dodalo vieru že s tým chudnete kúpte si nejaký čaj a pomôže vám to rovnako neuškodí vám to a stojí to o podstatne menej... kiara ak chceš schutnúť 6-8kg skús dietu s tukožravou polievkou...

veroničenka

ahoj .... mám 168 a 57 kg a chcela by som schudnúť tak 10 kg a neviem ako nevedeli by ste mi poradiť?? ale chcela by som to schudnúť do troch týždnov ide to vôbec bez hladovky ?? a ako sa mám vyhnúť jojo efektu ??

maaajka

ahoj... mam 165 cm a mala som 60 kg a teraz mam len 50 alebo 51 kg... schudla som to za mesiac... skus si kupit tabletky lipoxal (okolo 500Sk) obcas chod do posilky alebo fitka a hlavne sa natieraj spevnujucim gelom aby neochabla pokozka. a samozrejme jedz menej :) ale nieco jest musis lebo inak stratis energiu a odpadnes alebo zostanes chudokrvna!!! nerob drasticke sposoby hladovky!

kiara88

uz som schudla 1,5kg za tento vikend,ale to hlavne preto,ze som bola na disco vcera,to vzdy schudnem kilo za den a jedla som iba rano biely jogurt a na obed zemlu so syrom a inak nic.Inak chcem este napisat,ze cez leto som schudla 7kg,ale v septemri som to zase nabrala.mam 164cm/57

jasminka

skús nejaké ovoco-zeleninové dni.jedz aspoň 5 krat za den hlavne dusennú zeleninu,alôebo striedaj ovo.
-zel. veľa tekutín mineral. byl.čaj.možeš akmäsko ale chudém len tak na vodičke a troške oleja dusené, xce to výdrž.aspoň 10 dní-to ti z ato stoji